13. května 2020 09:36

Komedie Bábovky. Vztahový propletenec, skládající se ze samých známých tváří

Film Bábovky online a bez reklam na iPrima.cz

Nová česká komedie Bábovky láká na množství oblíbených hereckých hvězd.

Plejáda hereckých hvězd se představí ve filmové novince osvědčené dvojice. Režisér Rudolf Havlík spolupracoval na scénáři k Bábovkám s autorkou knižní předlohy Radkou Třeštíkovou a tato spolupráce už přinesla ovoce před dvěma lety s romantickou komedií Po čem muži touží. Na ni přišlo do kin přes 600 000 diváků, románová předloha Bábovky se rovněž stala bestsellerem. Nyní se toto duo opět hlásí o pozornost diváků.

Jedná se o vztahový propletenec, skládající se ze samých známých tváří. Posuďte sami: Ondřej Vetchý, Jiří Langmajer, Jana Plodková, Lenka Vlasáková, Táňa Pauhofová, Bára Poláková, Marek Taclík… Takhle nabitou sestavu v českém filmu letos už pravděpodobně neuvidíme. V centru dění budou zmíněné dámy, z nichž každá bude mít svůj unikátní příběh. Autoři slibují širokou paletu emocí, jelikož některé linky lákají na romantiku, jiné na humor, ale jistě se dočkáme i trochy napětí.

Sám Havlík se nebál vyjádřit optimismus: „Podařilo se nám natočit skvělý velký český film. Bábovky propojují příběhy žen, které se snaží udělat velká životní rozhodnutí a do jejich plánů zasáhne osud. Z jednotlivých malých příběhů se na konci stane jeden velký. Film je plný skvělých hereckých výkonů.“

Komedii Po čem muži touží si můžete přehrát v naší videopůjčovně:

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný