13. května 2020 09:36

Komedie Bábovky. Vztahový propletenec, skládající se ze samých známých tváří

Nová česká komedie Bábovky láká na množství oblíbených hereckých hvězd.

Plejáda hereckých hvězd se představí ve filmové novince osvědčené dvojice. Režisér Rudolf Havlík spolupracoval na scénáři k Bábovkám s autorkou knižní předlohy Radkou Třeštíkovou a tato spolupráce už přinesla ovoce před dvěma lety s romantickou komedií Po čem muži touží. Na ni přišlo do kin přes 600 000 diváků, románová předloha Bábovky se rovněž stala bestsellerem. Nyní se toto duo opět hlásí o pozornost diváků.

Jedná se o vztahový propletenec, skládající se ze samých známých tváří. Posuďte sami: Ondřej Vetchý, Jiří Langmajer, Jana Plodková, Lenka Vlasáková, Táňa Pauhofová, Bára Poláková, Marek Taclík… Takhle nabitou sestavu v českém filmu letos už pravděpodobně neuvidíme. V centru dění budou zmíněné dámy, z nichž každá bude mít svůj unikátní příběh. Autoři slibují širokou paletu emocí, jelikož některé linky lákají na romantiku, jiné na humor, ale jistě se dočkáme i trochy napětí.

Sám Havlík se nebál vyjádřit optimismus: „Podařilo se nám natočit skvělý velký český film. Bábovky propojují příběhy žen, které se snaží udělat velká životní rozhodnutí a do jejich plánů zasáhne osud. Z jednotlivých malých příběhů se na konci stane jeden velký. Film je plný skvělých hereckých výkonů.“

Komedii Po čem muži touží si můžete přehrát v naší videopůjčovně:

Populární pořady na Prima Cool