14. května 2018 10:12
redakce Prima Living

Kniha života plná barev a kvalitního arzenálu slavných hitů

Připravte se na netradiční vzhled a zajímavý příběh o lásce okořeněný mexickými tradicemi a dost slušným soundtrackem. Nechybí vytříbený smysl pro humor a ocenit musíme i umění autorů vytěžit ze scénáře maximum. Na animovaný film Kniha života se dívejte ve středu ve 20.00 na Prima MAX!

Vtipný, vizuálně jedinečný animák o lásce a o tom, co všechno jsme ochotni udělat pro vítězství v sázce. Je to melodické, originální a zkrátka příjemné. Postavičky vypadají jakoby vyřezané ze dřeva a kousek po kousku pospojované k sobě a i díky lehce záhrobnímu tématu připomíná snímek variaci na Tima Burtona.

Nečekejte ale žádný ponurý, temný příběh. Spíš je to bláznivá jízda plná zpěvu, toreadorů a živých i mrtvých muchachos, která v záplavě ostatních animovaných filmů působí velmi svěže a sympaticky.

Mladík jménem Manolo je rozpolcený mezi očekáváním své rodiny a touhou vlastního srdce. Nakonec se rozhodne splnit oboje: vydává se na velkolepé dobrodružství, aby se znovu setkal se skutečnou láskou a zároveň ubránil rodnou vesnici. Jak píše distributor: Tohle není obyčejná pohádka, ale nádherné a fantastické dobrodružství plné kouzel, hudby a legrace! A nám nezbývá než souhlasit.

Možná vás o filmu Kniha života bude zajímat, že...

  • V roce 2015 byl snímek nominován na Zlaté glóby v kategorii Nejlepší animovaný snímek.

Určitě se koukejte ve středu od 20.00 na Prima MAX.

Režie: Jorge R. Gutierrez Scénář: Jorge R. Gutierrez, Douglas Langdale Hudba: Gustavo Santaolalla Hrají: Channing Tatum, Danny Trejo, Zoe Saldana, Ron Perlman, Christina Applegate, Ice Cube, Ana de la Reguera, Diego Luna, Hector Elizondo, Cheech Marin, Eugenio Derbez, Gabriel Iglesias Rok uvedení: 2014

redakce Prima Living

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný