23. července 2020 01:23

Světová show Zlatá maska se v Česku představí v září na Primě

Zlatá maska je zbrusu nová zábavná show, kde je hlavní otázkou: Kdo je pod maskou? Pořad podobně jako velmi úspěšná světová show Česko Slovensko má talent vzniká ve spolupráci se slovenskou TV JOJ. První díl vysíláme v sobotu 6. září ve 20.15 na Primě.

Zlatá maska je nová zábavná show, kde bude pátrat tým detektivů, kdo se skrývá pod fenomenálními kostýmy. Čekají vás večery plné překvapení, zpěvu, vtipu a neuvěřitelných výkonů.

Podívejte se na oficiální upoutávku z USA:

Tento formát byl již úspěšně odvysílán v několika zemích, jako je například USA, Velká Británie, Bulharsko, Německo nebo Nizozemí. Pořad vzniká podobně jako velmi úspěšná světová show Česko Slovensko má talent ve spolupráci se slovenskou TV JOJ. Režie se tentokrát ujal Tomáš Eibner. Moderování pořadu se ujme Martin Pyco Rausch známý jako moderátor z několika sérií ČSMT.

Jedno velké tajemství

Vše je točeno v naprostém utajení a nikdo neví, kdo se za honosnými maskami skrývá. V každém díle se odtajní jedna osobnost, která může pocházet z řad českých a slovenských zpěváků, herců nebo sportovců.

Lidé v hledišti mají za úkol hodnotit předvedenou show a pěvecký výkon.

V každém dílu jedna z celebrit vypadne. Teprve pak dojde k jejímu odmaskování a odhalení.

Kvůli absolutnímu utajení se pořad natáčí v maďarské metropoli Budapešť. Přesné složení účinkujících znají pouze dva lidé! Pro zajímavost, ani generální ředitel TV Prima netuší, kdo se pod maskou skrývá.

Tohle jsou první odhalené masky

Detektivové postupně získají různé indicie, díky kterým se budou snažit odhalit, kdo se v masce ukrývá. První odhalenou trojicí masek jsou Králik, Bubák a Panda.

Hlavní otázka zní: Kdo je pod maskou?

Detektivy se stanou 4 známé české a slovenské osobnosti. V každém dílu se můžete těšit na Jakuba Prachaře a Michala Hudáka.

Michal Hudák je populární slovenský moderátor, divadelní a filmový herec. Český divák ho mohl vidět například ve filmu Želary nebo seriálu Zdivočelá země. Michal získal několik ocenění OTO – osobnost televizní obrazovky, a za rok 2019 se stal dokonce absolutním vítězem.

Detektivové budou komentovat předvedené výkony 12 soutěžících – 6 Čechů a 6 Slováků. Těšit se můžete na hvězdné detektivy jako jsou Jiřina Bohdalová, Marta Jandová či Celeste Buckingham.

Zlatá maska startuje od 6. září ve 20.15 na Primě.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný