7. prosince 2018 14:24
redakce Prima Living

Johnny Depp jako Cizinec svedený Angelinou Jolie rozehrají smrtící hru na kočku a myš

Johnny Depp v roli amerického turisty, kterého lehkovážný flirt s cizinkou zaplete do sítě intrik, romantiky a nebezpečí. Kdo by se nezapletl, když onou cizinkou není nikdo jiný než herečka Angelina Jolie. Dívejte se v neděli ve 20.00 na Prima MAX!

Frank se v průběhu spontánního výletu po Evropě zcela náhodou seznámí a začne flirtovat s neodolatelnou brunetkou Elise.

Náhoda? Ani náhodou. Pozoruhodná žena mu zkřížila cestu s pečlivě propracovaným plánem. Jejich vášnivá romance se v okouzlujícím prostředí Paříže a Benátek dále rozvíjí a oba zjišťují, že se nevědomky zapletli do smrtící hry kočky s myší.

Při sledování filmu se můžete zaměřit i na detailní práci režiséra Floriana Henckela von Donnersmarcka. Tu okusili aktéři filmu například v podobě rozsáhlých kamerových zkoušek, které měly za cíl ukázat, jak natočit hlavní hrdinku Angelinu Jolie co nejpřitažlivěji.

Prý celých dvanáct hodin zabralo jen zkoušení nejrůznějších odstínů rtěnek.

Na Cizince se podívejte v neděli ve 20.00 na Prima MAX!

Akční / Drama / Thriller / USA / Francie, 2010 Režie: Florian Henckel von Donnersmarck Hrají: Johnny Depp, Angelina Jolie, Rufus Sewell, Paul Bettany, Clément Sibony, Bruno Wolkowitch, François Vincentelli, Jean-Marie Lamour, Timothy Dalton, Steven Berkoff, Alessio Boni, Julien Baumgartner, Daniele Pecci, Marc Ruchmann, Igor Žižikin, Christian De Sica, Renato Scarpa, Ralf Moeller, Raoul Bova a další. Rok uvedení: 2010

redakce Prima Living

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný