18. července 2020 06:00
redakce Prima Living

Jestřábí žena: Slavná Michelle Pfeiffer se mění v jestřába. Kdo ji dokáže zachránit?

Než aby krásnou Isabeau získal někdo jiný, rozhodne se proradný biskup z Aquilly uvalit na mladou dívku a jejího milence strašlivou kletbu. Kdo dokáže prokletí zlomit?

V neděli od 20.00 na Prima MAX se přeneseme do vzrušujícího fantasy světa. Rytíř Navarre a jeho milá Isabeau by chtěli žít bok po boku, na věky zamilovaní. Nádhernou Isabeau ale nemiluje pouze Navarre, ale i aquilský biskup. Protože nesnese pohled na milující se dvojici, sešle na ně krutou kletbu.

Kvůli jeho nenávisti se rytíř každou noc mění ve vlka, zatímco jeho Isabeau je přes den zakleta do podoby jestřába. Milenci se tak nemohou nikdy setkat ve své lidské podobě a jejich láska je odsouzena k zániku.

Prolomit zlou moc dokáže jen jediný člověk na celé Zemi – starý mnich Imperius. Ten však Navarra již jednou zradil. Podaří se rytířovu sluhovi mnicha přesvědčit, aby jeho pánovi pomohl?

Režie: Richard Donner Scénář: David Webb Peoples, Michael Thomas, Edward Khmara Kamera: Vittorio Storaro Hudba: Andrew Powell Hrají: Matthew Broderick, Rutger Hauer, Michelle Pfeiffer, Leo McKern, John Wood, Ken Hutchison, Alfred Molina, Giancarlo Prete, Charles Borromel, Venantino Venantini, Giovanni Cianfriglia Rok uvedení: 1985

Dobrodružný film Jestřábí žena uvidíte v neděli od 20.00 na Prima MAX.

redakce Prima Living

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný