28. července 2017 22:00

Jedlíci aneb Sto kilo lásky: Vrátí Dádě Patrasové hubnoucí kúra manžela?

Jedlíci aneb Sto kilo lásky - upoutávka

Lenka, jedna z hlavních postav nového filmu Jedlíci aneb Sto kilo lásky, řeší trable, které se bohužel mohou přihodit každému z nás. Nevěrný manžel ji postavil před hotovou věc – prostě se stěhuje k milence. Nazdar!

Knihovnici Lence se zhroutil celý svět. Ještě ráno řešila, jestli manželovi stačí ke svačině chleba, odpoledne už jen těžko skrývala pláč. Milovaný muž a vztah, o kterém neměla nejmenší pochybnosti, vzal v okamžiku za své. Alespoň kdyby milenka nebyla nejmíň o polovinu mladší a polovinu hubenější. Lenka je ale silná ženská a své manželství nehodlá jen tak vzdát!

A tak se rozhodne odjet do právě otevřeného sanatoria, kde s podobným handicapem, tedy nadváhou, bojule řada spřízněných duší. Nicméně asketický primář jedlíkům ztrhne všechny radosti. Tedy jídlo, sex i alkohol. Takže se pobyt pro většinu pacientů stává noční můrou.

Podívejte se na video:

Zajímá vás, jak to dopadne s Lenčiným manželstvím? Pomůže jí hubnoucí kúra u specialisty, aby se k ní vrátil manžel?

Režie: Tomáš Magnusek Scénář:David Laňka Kamera:Matěj Brothánek Hudba: Lukáš Černý Hrají:Milan Chára, Tomáš Magnusek, Luboš Xaver Veselý, Ivana Andrlová, Dagmar Patrasová, Karel Heřmánek ml., Martin Stropnický, Veronika Žilková, Kamila Nývltová, Daniel Rous, Ladislav Županič, Petr Janda

Dívejte se ve čtvrtek ve 20.00 na Prima MAX.

Denisa Nováková

redaktorka FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný