2. srpna 2018 17:10

Jaký bude podzim s Prima KRIMI? Čeká vás jedno z nejlepších seriálových psychologických dramat za poslední léta!

Podzimní programové schéma vám kromě seriálových stálic přinese i nový seriál, který se podle seriálových fanoušků právem řadí mezi jedno z nejlepších pschologických dramat za poslední dobu. V hlavních rolích najdete překvapivě staré známé.

KRIMI je žánr, ve kterém se pořád něco děje. Stejně je tomu tak i na nejmladším kanálu Primy, který si na podzim připravil novinku se světoznámými herci. Ta si odnesla hned několik televizních cen, mezi nimi například British Screenwriters‘ Award.

Pád

Exkluzivní podzimní novinkou je pak britský seriál Pád (The Fall) v hlavních rolích s Gillian Anderson, známou ze seriálu Akta X, a Jamiem Dornanem, který se proslavil sérií Padesát odstínů… Policejní komisařka Stella Gibsonová (Gillian Anderson) přijíždí do severoirského Belfastu chytit prohnaně chytrého sériového vraha, který místní policii zatím uniká. Geniální vrah (Jamie Dornan) je přitom v běžném životě více než nenápadný. Příběh,

který vidíme z úhlu obou hlavních postav, je o dvou komplexních osobnostech, z nichž každá je lovcem…

Gillian Anderson svoje herecké kvality prokázala už během devadesátých let, kdy se i českým divákům zapsala do srdcí jako dr. Scullyová. Pokud ovšem váháte nad krasavcem (bývalým modelem) a hercem známým hlavně z blockbusterů, jako je 50 odstínů šedi, kritici se jasně shodnou na tom, že Dornan v seriálu Pád předvádí perfektní hereckou práci.

Seriálové stálice na Prima KRIMI

Diváci nového kanálu Prima KRIMI se mohou i nadále těšit na své oblíbené pořady. Také na podzim se budou na obrazovkách setkávat s charismatickým vyšetřovatelem Boothem a jeho geniální partnerkou Kůstkou ze seriálu Sběratelé kostí, detektivem Kate Beckettovou a spisovatelem Castlem ve stejnojmenném seriálu i s Rizzoliovou a Islesovou ve Vraždách na pitevně.

Sběratelé kostí V

Případy, které se na první pohled zdají být neřešitelné, protože po zločinech už zbyla často jenom holá kostra, musí řešit Sběratelé kostí! Když standardní metody vyšetřování nestačí, přichází na pomoc prostořeký agent FBI Seeley Booth (David Boreanaz) a geniální, leč hodně svérázná soudní antropoložka doktorka Temperance „Kůstka“ Brennanová (Emily Deschanel). Zábavně jiskřivá dvojice vždy vytáhne nějaké eso z rukávu. Možná s tím má co dělat i fakt, že ti dva k sobě vzájemně cítí víc, než si zatím troufli připustit. Teď se jim do toho navíc začal motat psycholog z FBI, který studuje jejich (profesionální?) partnerství. V páté řadě se diváci mimo jiné dozvědí, jaký byl úplně první případ, na kterém Brennanová spolupracovala s Boothem, a dočkají se i jedné dlouho očekávané svatby, a to přímo ve vězeňské cele!

Castle na zabití VI

Když jsme se poprvé setkali se slavným autorem detektivek Richardem Castlem, měl zrovna tvůrčí blok. Po pěti letech dobrodružné práce neplaceného konzultanta jednoho policejního oddělení vražd v New Yorku je to jasné: Castle (Nathan Fillion) našel přesně to, co v životě potřeboval. Kromě zábavy, vzrušení a nebezpečně často taky ohrožení života, které vyplývá z mnohdy těžko uvěřitelných případů, za to může hlavně jeho múza. Půvabná, chytrá a schopná policejní vyšetřovatelka Kate Beckettová (Stana Katic) kupodivu Richardovi dlouho unikala. Stejně s podivem je, že ho sama neodstřelila. Od páté řady krimikomediálního seriálu je však ruka v rukávě. Tedy možná. Castle předložil Beckettové nabídku, která se neodmítá. Jenže Beckettová má zároveň možnost povýšit a stát se federální agentkou ve Washingtonu. Jak se rozhodne? A co její rozhodnutí udělá s dlouho odkládaným vztahem? Ať už jsou odpovědi na předchozí otázky jakékoli, jedno je jisté. V šesté sérii Castla na zabití se budou hlavní hrdinové i jejich parťáci a přátelé potýkat se spoustou dalších neuvěřitelně poutavých případů. Je mezi nimi odhalení teroristického útoku nebezpečnou chemickou zbraní, vražda bývalé televizní hvězdy 90. let, únosce, který je Castlův fanoušek, podezřelý, co tvrdí, že se vrátil časem z budoucnosti, aby zabránil strašlivé události, nebo vražda jako z Šifry mistra Leonarda. Castle se navíc potýká s tím, že se jeho jediná dcera staví na vlastní nohy.

Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně I

Kriminálka Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně na motivy románů Tess Gerritsen se věnuje osudům nejlepších přítelkyň, policistky Jane Rizzoliové a patoložky Maury Islesové. Vyrostly na opačných koncích společenského žebříčku. Drsná Jane se narodila v Bostonu, pochází z hlučné italo-americké rodiny a je jediným ženským detektivem v oddělení vražd. Metodická a přímočará Maura se většinou cítí líp mezi mrtvými než mezi živými. Vychovala ji bohatá adoptivní rodina a vždycky je dokonale oblečená ve značkovém oblečení. Jsou jiné, ale skvěle se doplňují. V první sezoně musí dynamické duo vyřešit deset těžkých případů. Hned první bude pro Jane extrémně psychicky náročný. Někdo kopíruje vraždy legendárního škrtiče Hoyta, který Jane před pár lety málem zabil. Nebo je snad páchá přímo on?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný