23. března 2018 13:55

Jaké seriálové novinky vás čekají na Prima KRIMI: Vražda Versaceho, ale i policejní příběhy

S příchodem nové televizní stanice Prima KRIMI diváky samozřejmě čekají i seriálové novinky. Budeme rekonstruovat vraždu jednoho z nejslavnějších návrhářů na světě, ale podíváme se i do světa každodenního života amerických policistů.

Na Prima KRIMI vás od 2. 4. čeká pořádná jízda a skvělé seriálové kriminálky té nejlepší kvality. Večer uvidíte například Sběratele kostí, Castla na zabití nebo Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně.

A pokud se vrátíte z práce unavení s touhou na chvíli vypnout, přivítá vás francouzská klasika Julie Lescautová či Vraždy v Midsomeru.

JAKÁ FILMOVÁ PREMIÉRA VÁS ČEKÁ NA PRIMA KRIMI? DÍVKA VE VLAKU!

CO UVIDÍTE VEČER NA PRIMA KRIMI? MÁME PRO VÁS PROGRAM

NA JAKÉ SERIÁLOVÉ KLASIKY SE MŮŽETE TĚŠIT V PODVEČER NA PRIMA KRIMI?

American Crime Story: Versace

Ambiciózní krimiseriál American Crime Story: Versace vznikl podle skutečných událostí a zachycuje řádění sériového vraha Andrewa Cunanana (Darren Criss), který si cestou přes celou Ameriku vysloužil místo na seznamu deseti nejhledanějších osob FBI.

Vraždění skončilo až v roce 1997 smrtí mezinárodní módní ikony Gianniho Versaceho (Edgar Ramírez) na schodech jeho rezidence v South Beach. Seriál vychází z knihy Vulgar Favors spisovatelky Maureen Orthová a zabývá se tím, jak homofobie a předsudky hluboce zakořeněné ve společnosti zpomalily policejní pátrání po pachateli. Zaměřuje se také na Versaceho vztah s jeho sestrou a múzou Donatellou (Penélope Cruz).

Od 7. dubna každou sobotu a neděli ve 22.05

Policie v akci USA

Odvážní a ostřílení strážci zákona se vrhají do akce v jednom z nejúspěšnějších televizních pořadů – a vy můžete být u toho! Nasedněte s policisty přímo do vozu, vyrazte s nimi na hlídku a nahlížejte jim přes rameno, když zasahují u nejrůznějších případů – od rušení nočního klidu až po divoké automobilové honičky!

Díky reality show Policie v akci USA zažijete z první ruky adrenalin, obětavost a odvahu mužů a žen zákona i osobní tragédie podezřelých. Uvidíte naštvaného muže, co chce spláchnout popel zesnulého otce své přítelkyně do záchodu. Nebo nahého maniaka v náklaďáku plném rozzuřených pitbulů.

Od 6. dubna každý pátek až neděli v 19.10

Petra Kloidová

redaktorka FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný