26. ledna 2018 10:00
redakce Prima Living

Jack Black bude Těžce zamilován! Na MAXimum

Jack Black a romantická komedie? Taky si říkáte, že to k sobě nějak nesedí? Co by mohl dělat rocker ze Školy Ro(c)ku a Králů Ro(c)ku ve slaďáku pro ženské? Nebojte se, takhle americká romantická komedie opravdu není klasická. Přesvědčte se o tom sami ve filmu Těžce zamilován v pondělí ve 20.00 na Prima MAX!

Jack Black se představí v podobě Hala, který na smrtelné posteli slíbil svému otci, že nikdy nebude randit s nikým jiným než s dokonalými, krásnými a mladými kočkami.

Hal se absurdního slibu drží, a tak se z něj postupem času stane, co jiného, než neuvěřitelně povrchní pitomec.

Jednoho dne uvízne ve výtahu s „kouzelným dědečkem“, který ho zhypnotizuje takovým způsobem, že potom vidí vnitřní krásu lidí i v jejich vnější podobě. Hal se tak postupně zamiluje do okouzlující, svůdné Rosemary, se kterou si neuvěřitelně rozumí.

A tak se rozpoutá sled šílených a pro Hala nevysvětlitelných událostí doslova obřích rozměrů, které ale pro svoji zaslepenost láskou vůbec nevidí.

Zajímá vás, jaké to je jet ve dvou na lodi a jednou stranou se přitom nedotýkat hladiny? Nebo najít po noci strávené se sexy hubenou slečnou v posteli kalhotky ve velikosti slona? Nebo mít přítelkyni, která do sebe naláduje jídlo za deset lidí, ale nepřibere ani deko?

Pak si rozhodně nenechte ujít bláznivou americkou romantickou komedii Těžce zamilován. V pondělí na Prima MAX ve 20.00.

Zajímavosti o filmu Těžce zamilován:

  • Gwyneth Paltrow (Rosemary) si oblékla latexový oblek, strávila v něm zbytek dne a chodila v něm na veřejnosti – nikým nepoznaná vnímala reakce lidí, aby pochopila charakter své postavy a myšlení obézních žen.
  • Gwyneth Paltrow musela na natáčení údajně chodit o čtyři hodiny dříve než všichni ostatní herci. Právě tak dlouho jí totiž trvalo, než se nasoukala do svého obřího latexového obleku.

Pár důvodů, proč snímek Těžce zamilován rozhodně nevynechat:

  • Vždy šílený Jack Black a vždy krásná Gwyneth Paltrow v hlavních rolích
  • Režie: Peter a Bobby Farrelly (Blbý a blbější, Něco na té Mary je, Já, mé druhé já a Irena)
  • Komedie, která v sobě má i určitou myšlenku
  • Film, který vám rozhodně zpříjemní večer

Režie: Peter Farrelly, Bobby Farrelly Scénář: Peter Farrelly, Bobby Farrelly, Sinead Moynihan Kamera: Russell Carpenter Hudba: William Goodrum Hrají: Gwyneth Paltrow, Jack Black, Jason Alexander, Joe Viterelli, Bruce McGill, Susan Ward, Brooke Burns, Kyle Gass, Nan Martin, Erinn Bartlett, Molly Shannon, Nichole Hiltz Rok uvedení: 2001

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný