30. května 2018 11:46

Hvězda Rizzoli a Isles se přiznala, že z kampaně na kosmetiku byla nešťastná! Důvod vás překvapí!

Někdy umíme být opravdu hodně nevděční a drsní sami k sobě. Na to nedávno poukázala hvězda seriálu Rizzoli a Isles. Angie Harmon, která v seriálu hraje Jane Rizzoli byla kdysi tváří slavné kosmetické značky. Sama z kampaně ale byla dost nešťastná! Jaký byl důvod?

Tmavovlasá kráska, která představovala několik let drsnou vyšetřovatelku a policistku Jane Rizzoli je matkou tří dětí a má postavu, za kterou by vraždila polovina lidstva. O její nádherné figuře jsme vám psali nedávno.

POROD TŘECH DĚTÍ SE NA HEREČCE Z RIZZOLI A ISLES NEPODEPSAL. PODÍVEJTE SE SAMI!

O Angie Harmon musíme také prozradit zásadní fakt jejího života. Ještě před tím, než se stala herečkou, byla úspěšnou modelkou v devadesátých letech. V New Yorku slavila hodně modelingových úspěchů a je viditelné (hlavně po letech), že geny k této herečce jsou hodně nakloněné, jelikož vypadá pořád stejně dobře jako během kariéry modelky.

I proto je jeden z jejích posledních postů na Instagramu dost překvapivý. Angie se totiž před lety stala tváří kosmetické značky a nafotila pro ně kampaň, jejíž fotky se následně několik let objevovaly na billboardech a na stránkách časopisu. I s modelingovými kořeny se ale herečce hlavní fotografie nelíbila a dost trpěla, že si společnost vybrala právě tuto fotografii. Angie Harmon je na ní nalíčená přirozeně - v přírodních tónech, které splývají až do hnědé barvy.

VE DVANÁCTI JSEM VYPADALA NA OSMNÁCT, ŘÍKÁ HVĚZDA ROZZOLI A ISLES O SVÉ MODELINGOVÉ KARIÉŘE.

"Pamatuji si, jak jsem byla zničená tím, že na této fotce vypadám starší, naštestí mě kosmetická firma a ostatní neposlouchali a vybrali tuto fotku do kampaně. Není šílené, jak některé věci vidíme správně až po letech - o něco zkušenější a moudřejší?" ptá se na svém profilu herečka. S historií modelky a tělem vysoustruhovaným pro modelingový byznys, se ani tato žena necítila dokonalá.

Sledujte Rizzoli a Isles na Prima KRIMI každý pracovní den ve 20.00.

Petra Kloidová

redaktorka FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný