18. května 2018 15:34
redakce Prima Living

Holky z lepší společnosti, které si zamilujete

Příběh dvou zcela rozdílných dívek – mladé chůvy a její svěřenkyně, které v sobě nacházejí inspiraci, jak lépe žít své životy. Sice se občas neubrání klišé, ale nechybí tu ani upřímně dojemné pasáže. Na skvělou Brittany Murphy a Dakotu Fanning se mrkněte na Prima MAX v pondělí od 20.00.

Na první pohled klasická romantická komedie, kterých už jste viděli spousty, na pohled druhý herecký koncert Brittany Murphy a Dakoty Fanning s půvabnou Heather Locklear ve vedlejší roli. Tenhle biják vás mile překvapí svou vyzrálostí a chytrým ústředním motivem, ve kterém se střetává předčasně vyspělé dítě s dětinským dospělým. Výsledkem je občas silně slzopudný, jinak ale příjemný čajový dýchánek s dvojicí skvělých hereček, které si tu perfektně sedly.

Molly Gunn (Brittany Murphy) je poněkud rozmazlená a bohatstvím zhýčkaná mladá dáma, která nezná hodnotu peněz a díky svěřeneckému fondu po otci, velké rockové legendě, vede značně rozmařilý život.

Osmiletá Ray (Dakota Fanning) je její pravý opak. Upjatá holčička je ztělesněním zodpovědnosti a pořádku. Žije se svou věčně zaneprázdněnou matkou, vysoce postavenou hudební manažerkou, která na ni má pramálo času. Chůvy se ale u nich doma moc neohřejí a Ray vystřídá klidně 3 do týdne.

Vše se změní, když Molly okrade její účetní a ještě ji zadluží. Dívka je nucena řešit svou novou životní situaci na své poměry nevídaným způsobem – prací. Po několika neúspěšných pohovorech a katastrofální zkušenosti z obchodního domu získává místo jako chůva malé Ray.

Jenže dvě odlišnější osůbky by se těžko hledaly. Molly je dospělá, ale chová se jako dítě, zatímco její malá svěřenkyně svou vyzrálostí předčí kdejakého dospělého.

  • Molly je bezstarostná a uvolněná, Ray je ztělesněním upjatosti.
  • Molly miluje taneční hudbu, Ray je oddána klasickému baletu.
  • Molly je nepořádná a chaotická, Ray miluje řád a pořádek.

Jejich první společné dny jsou nevyhnutelně ve znamení střetů a konfliktů, ale postupně k sobě nalézají cestu. A když Ray dovolí Molly nahlédnout do svého světa, zjistí, že mají společného mnohem víc, než si dokázaly představit.

Věděli jste o filmu Holky z lepší společnosti, že…

  • Brittany Murphy si prý koupila všechny šperky, co ve filmu nosila. Tak moc se jí stylistka trefila do vkusu.
  • Dakotě Fanning nedělalo problém tančit před velkým publikem. Baletu se totiž věnuje již od mala.

redakce Prima Living

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný