17. dubna 2018 16:40
redakce Prima Living

Holky na tahu vás vytáhnout na osudovou párty

Jestli máte z názvu snímku pocit, že jde o bláznivou, uječenou komedii, něco na způsob Pařby v Las Vegas, jenže v ženském provedení, budete překvapeni. Sice se u ní tolik nezasmějete, ale ty holky vám budou sympatické a jejich problémy uvěřitelné. Dívejte se v pátek ve 21.50 na Prima MAX.

Becky je milá, ale poněkud silnější a vždy byla považována za outsidera. A teď – světe div se – se bude vdávat. Její kamarádky ze střední jí to sice přejí, ale uvnitř se neumějí ubránit pocitu, že první měly být ony. Regan (Kirsten Dunst), mimořádně úspěšná svědkyně, se marně snaží přinutit svého kluka, se kterým chodí už čtyři roky, aby ji konečně požádal o ruku. Gena, chytrá a sarkastická, ale uvnitř beznadějná romantička, je stále singl a Katie, poněkud naivní kráska, která miluje život a všechna potěšení, co nabízí, je rovněž bez přítele.

V předvečer svatby se tyto nezodpovědné a rozmarné družičky sejdou, aby s Becky oslavily poslední noc jejího svobodného života. To ještě ale netuší, v jakou jízdu hrůzy se díky jejich zbrklosti párty promění. Zatímco se tahle zvrácená trojice potlouká po Manhattanu a snaží se spravit svatební šaty, které Becky nechtíc zničily, seznámí se Regan se svým vyvoleným Trevorem, Katie se pokouší sbalit její bývalý spolužák Joe a Gena zjistí, že ji stále ještě přitahuje její stará láska Clyde. Podaří se jim tuhle noc vůbec přežít? Dokážou spravit zničené šaty, být oporou Becky a ještě se včas dostavit na svatební obřad? No schválně, tipněte si.

Možná jste o filmu Holky na tahu netušili, že…

  • Do role Becky byla původně obsazená herečka Casey Wilson. Hlavní roli však nakonec dostala herečka se stejným příjmením – Rebel Wilson.
  • Obézní Becky nebyla pro Rebel Wilson první rolí podobného ražení. Tlustou holku si zahrála i ve filmu Ladíme!, kde ztvárnila postavu „tlusťošky Amy“. V obou snímcích rovněž musela odpovědět na otázku: „Ty si říkáš tlusťoška Becky/Amy?“ „Ano, aby mi tak krávy jako vy neříkaly za mými zády.“
  • Obě hlavní protagonistky – herečky Rebel Wilson a Isla Fisher (Becky a Katie) – jsou původem Australanky. Obě však ve snímku hovoří s americkým přízvukem.

Co se úplně nepovedlo:

Ženichův kamarád (Adam Scott) je v předvečer svatby viditelně neoholený. Ráno v den D je již perfektně hladký, aby pár minut na to měl opět na tváři strniště.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný