4. února 2016 12:10
Gabriela Gabrielová

Hodná holka začala zlobit ve filmu Americká panna

Stoprocentně čistá až do svatby. Což znamená zůstat pannou, neopíjet se a nekouřit. Přesně taková chtěla být studentka Priscilla. Díky svému panenství dokonce dostala stipendium! Ale co čert nechtěl. Do cesty se jí postavila odvázaná spolubydlící, hezký spolužák a hlavně jedna dost divoká párty. Ve středu ve 22.25 na Prima MAX.

Krásná premiantka Priscilla (Jenna Dewan) zastává filozofii, že je potřeba uchovat si panenství až do okamžiku, kdy složí manželský slib. Byla tak vychovaná a její přítel Brad (Ben Marten) s tím také souhlasí, i když spíš nedobrovolně. Díky spolku, který sdružuje mladé lidi odmítající předmanželský sex, dokonce získá Priscila stipendium na vysoké škole.

Jenže!!! Život na koleji dost dramaticky mění Priscilliny plány. A její čistota postupně bere za své. Zejména spolubydlící jménem Naz, která je věčná studentka, kouří trávu a do postele si klidně vezme i víc chlapů najednou, je pro Priscillu pomyslným hadem v ráji. Priscila se nechtěně připlete na divokou párty, kde se nevědomky opije a řádí jako pominutá. To by ještě nebyl problém.

Horší je, že ji při tom natočil slizký producent Ed Curtzman (Rob Schneider), který sklízí slávu se svojí přisprostlou televizní show Holky šílí. Curtzman točí opilé mladé ženy a dívky, jak na různých večírcích odhalují svá ňadra. No a teď má i záznam toho, jak opilá Priscilla dělá na večírku striptýz. Priscilla si ale druhý den vůbec nic nepamatuje. Je to průšvih, jestli se video dostane na obrazovky, přijde Priscilla o svoje stýpko.

Divoká spolubydlící Naz (Brianne Davis) v tom ale Priscillu nenechá. Vezme svoje auto, spolubydlící z vedlejšího pokoje Chucka a Kevina a všichni čtyři odjíždějí hledat producenta Curtzmana. Musejí získat tu nahrávku dřív, než zničí Priscile život. Podaří se to? A co začínající romance mezi Priscillou a sympaťákem Chuckem (Chase Ryan Jeffery)?

Zábavně naivní studentská komedie Americká panna ve středu ve 22.25 na Prima MAX!

6 x o Americké panně

  1. Téměř dokonalou Jennu Dewan v roli „americké panny“ Priscilly namluvila pro české publikum Lucka Vondráčková.
  2. Druhé příjmení Jenny Dewan je Tatumová. Se svým současným manželem hercem Chaningem Tatumem se seznámila v roce 2006 při natáčení hudebního dramatu Let´s Dance (někdy je používán název Step Up). Filmová romance se pak přerodila ve velkou lásku, manželství a byla korunována narozením dcerky. Pár se bral v roce 2009.
  3. Na filmu Americká panna (2009) je vidět, že ho natáčela žena. A sice anglická režisérka Claire Kilnerová. Do diváckého povědomí se zapsala romantickým filmem Wedding Date (2005), ve kterém se odkopnutá dívka účastní svatby, kde se má nacházet i její bývalý přítel. Aby nejela na svatbu sama a nepřipadala si trapně, najme si profesionálního společníka, kterého jí všichni závidějí. Romantický happy end zaručil filmu úspěch a o Kilnerové se začalo vědět.
  4. Natáčení Americké panny probíhalo celé v Michiganu. Jednu z hlavních rolí tu hraje michiganská univerzita, z měst pak Detroit.
  5. Červený bourák, ve kterém brázdí univerzitní kampus divoká studentka Naz je Cutlass f-85 convertible z roku 1964. Jeden fanoušek filmu si ho po zhlédnutí Americké panny koupil a podle jeho názoru ho dodnes restauruje. „Je to krásné auto a nádherně jezdí,“ tvrdí na filmové stránce IMDb. Zapálený fanda, že?
  6. Americká panna je poměrně častý název. Filmy se stejným titulem byly natočeny v roce 1999, 2009, 2015. Pak také existují snímky Poslední americká panna, a to z roku 1982 a pak z roku 2000.

(tek)

Gabriela Gabrielová

Sdílejte článek

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný