31. července 2019 08:50
redakce Prima Living

Hele, vole, kde mám káru? Hele, vole, nemám páru

Poctivá pubertální komedie o dvou totálních pitomcích (jinak ovšem nejvíc cool týpcích), kterým se včerejší večer jaksi náhodou „vykouřil“ z hlavy. Pokud máte náladu na total relax a neurazí vás sprška mentálně nenáročných fórů, budete se smát skoro celou dobu. V pondělí ve 20.00 na Prima MAX.

Viděli jste Pařbu ve Vegas? Nebo případně Pařbu v Bangkoku? Komedii, ve které ústřední partička přátel po propařené noci s totální kocovinou a ztrátou paměti znovu objevuje, co že se vlastně minulé noci stalo?

Pokud ano, odečtěte si od věkového průměru hlavních aktérů i cílové divácké skupiny zhruba 20 let, abyste se dostali do období puberty, a máte slušnou představu o ústřední zápletce a úrovni fórků v Hele, vole, kde mám káru.

Jesse (Ashton Kutcher) a Chester (Sean William Scott) jsou nerozluční kámoši, pro které jsou pařby a mejdany na dennímu pořádku. Když se po jednom takovém večírku probudí, zjistí, že kromě jakýchkoli vzpomínek na události minulého večera postrádají i auto, které, jak se domnívají, nechali zaparkované před domem. Jenže kára chybí.

Oba kámoši se proto vydávají na cestu za svými přítelkyněmi pěšky, neboť jedna z mála věcí, kterou si pamatují, je, že dneska mají výročí, a tak by se slušelo udělat dámám radost nějakou pozorností.

Popisovat vám děj událostí, který se následně strhne, by jednak dávalo pramálo smyslu, a hlavně bychom vás připravili o zábavu, která z valné časti spočívá v očekávání toho, co dalšího šíleného se ještě stane.

Napovíme vám jen, že se setkáte s partičkou bláznivých UFOlogů, hrstkou půvabných tanečnic, ze kterých se ovšem záhy vyklubou ztepilí hoši, bude tu sháňka po ztraceném kufru plném peněz i po záhadné vesmírné zbrani. Odpovědi na všechny hádanky minulé noci se, zdá se, ukrývají v autě. Jenže to zkrátka není k nalezení.

Ashton Kutcher a Sean William Scott si roli dvou totálních huličů a pubertálních pitomců viditelně užívají a filmu je to velmi ku prospěchu. Připravte se na smršť fórů a bizarních situací a taky na to, že IQ hlavních hrdinů mírně zaostává za průměrem, což scénář filmu nijak neskrývá, nýbrž to naopak pyšně staví na odiv. Pokud přistoupíte na daný žánr, nejspíš zjistíte, že to je taková pitomost, že se prostě musíte bavit.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný