10. února 2019 09:21

Felicity Jones jako roztomilá Holka s prknem

Pohodová oddychovka, která ve vás vzbudí touhu sbalit si pár svršků, ze sklepa vyvléct lyže či snowboard a hned ráno vyrazit směr zasněžené kopce, abyste si tu horskou pohodu mohli užít na vlastní pěst. Na obrazovce si ji vychutnejte v pondělí ve 20.00 na Prima MAX.

Kdysi vyhrávala snowboardistické soutěže a měla našlápnuto na kariéru vrcholové sportovkyně. Jenže pak v jejím životě došlo k tragédii. Při autonehodě, které byla svědkem, se zabila její máma. Kim se stáhla do ústraní, rezignovala na své plány a našla si mizernou práci ve fastfoodu, jen aby uživila sebe a svého tátu. Teď ale dostává nabídku, která se neodmítá: má možnost odjet za prací na luxusní vysokohorskou chatu v rakouských Alpách, která patří jedné bohaté britské rodině.

Podívejte se na televizní upoutávku:

Zpočátku je Kim omráčena životem boháčů plným drahého šampaňského a nevázaných radovánek. Hory v ní ale brzy znovu probudí touhu po adrenalinu a rychlé jízdě. Když v místním horském středisku vyhlásí závod, jehož vítěze čeká odměna ve výši 25 tisíc dolarů, neodolá pokušení a začne na něj trénovat. Nejdřív musí ovšem překonat sama sebe a strach, který v ní po nehodě zůstal: pokaždé, kdy má na snowboardu skočit, před očima vidí tragickou událost. A do toho jí hlavu motá pohledný, ale na první pohled nedostupný syn jejího šéfa. Jak jen tohle dopadne?

Dívejte se v pondělí ve 20.15 na Prima MAX!

Suchý britský humor, dobrý casting, nádherné horské scenérie, romantika, mládí, radost… Proč ne? Zvlášť když tahle romantická komedie patří ve svém žánru k těm příjemným překvapením, která rozhodně neurážejí ničí intelekt a ani náročnému divákovi nehrozí žádnou újmou. Uvidíte, že těch devadesáti sedmi minut strávených v její společnosti nebudete litovat.

Možná jste o filmu Holka s prknem netušili, že…

Známá britská herečka Felicity Jones hraje ve snímku devatenáctiletou holku, ve skutečnosti ji ovšem v době natáčení bylo už celých sedmadvacet let.

Ve vedlejších rolích se představí skvělý Bill Nighty a Ed Westwick (seriály Super drbna a Californication, snímky J. Edgar, Potomci lidí, Romeo and Juliet a další).

Režie: Phil Traill

Scénář: Tom Williams

Kamera: Ed Wild

Hudba: Christian Henson

Hrají: Liam Boyle, Felicity Jones, Ed Westwick, Bill Nighy, Sophia Bush, Brooke Shields, Tom Goodman-Hill, Tamsin Egerton, Bill Bailey, Ken Duken, Georgia King, Adam Bousdoukos, Nicholas Braun, Ralf Little, Johnny Marr a další.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný