3. prosince 2019 14:59

Drsný šerif na Krimi zasahuje, ale ani tak neutají bolest ze smrti manželky

Další premiéra se chystá na Prima KRIMI už 8. prosince, kdy budete mít možnost sledovat nový krimiseriál Drsný šerif. Osud šerifa Longmira uvidíte každý den ve 13.15.

Další krimiseriál bude mít premiéru již 8. prosince. Prima KRIMI bude seriál vysílat od první do šesté řady. Jeden z příběhů, který ukáže dalšího zlomeného hrdinu, jenž se v životě nevzdává a zasvětí život náročné profesi.

Drsný šerif Longmire ukrývá žal a bolest z tragické smrti manželky za statečným výrazem. Kromě spolehlivého koltu je vyzbrojen suchým humorem a v moderním krimiseriálu s nepřehlédnutelnými prvky westernu řeší zločiny v divoké části Wyomingu. Nad jeho městečkem se stahují čím dál temnější mračna, takže má Longmire jedinou možnost: zatrnout zuby, někdy i pěsti, a jít dál. Je zvyklý spoléhat se sám na sebe. Nebo je to jeho zkáza?

Drsný šéf s bolestí

Teprve před rokem mu zemřela manželka. Walt Longmire (Robert Taylor) se z toho ještě pořádně nevzpamatoval. Žal a bolest pečlivě ukrývá za statečným výrazem a suchým humorem. Ale ví, že takhle to dál nejde. Proto poslechne svou dospělou dceru Caddy (Cassidy Freeman) a rozhodne se znovu postavit na nohy – jako charismatický, práci bezvýhradně oddaný a neomylný šerif okresu Absaroka ve svérázné části Wyomingu. Díky šikovné kolegyni Vic (Katee Sackhoff) najde v práci smysl a chystá se znovu kandidovat na místo policejního šéfa. Když vyjde najevo, že jeho mladší a ambiciózní zástupce Branch (Bailey Chase) chce kandidovat proti němu, Longmire to bere jako zradu. Navzdory noži bodnutému do zad zůstává naplno oddaný obyvatelům městečka a střeží jejich bezpečí. Longmire toho má někdy opravdu plné zuby, ale nikdy není vyřízený. Když potřebuje, obrátí se na svého nejbližšího přítele indiánského původu, Henryho Stojícího medvěda (Lou Diamond Phillips). A krok za krokem, na policejní stanici i doma, pokračuje dál životem…

V následujících sériích se nad šerifovým městečkem stahují ještě temnější mračna. Dcera Caddy na vlastní pěst pátrá po matčině vrahovi a ocitá se na prahu šokujícího odhalení. Longmire se musí vyrovnat s vážným traumatem. Jeho zástupci čelí smrtelnému nebezpečí a jeho nejbližší přítel Henry Stojící medvěd se ocitá na nepříjemném místě. Longmire má jedinou možnost: zatnout zuby, někdy i pěsti, odhalit záhadná i nepěkná tajemství svého okresu Absaroka a pokusit se přestát bouři, dokud neskončí. Drsný šerif je zvyklý spoléhat jen sám na sebe, jenže právě to může přispět k jeho zkáze… Dostane on i jeho blízcí druhou šanci?

Sledujte Drsného šéfa na Prima KRIMI každý den ve 13.15.

Petra Kloidová

redaktorka FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný