12. ledna 2018 15:00
redakce Prima Living

Dolph Lundgren brání čest rudého muže v Krvavé pomstě

Přátelství mezi indiánem a bílým mužem bylo, je a bude vděčným filmovým tématem. Tentokráte ale jde o poněkud drsnější způsob vyřizování účtů na obranu dobrého kamaráda. Podívejte se na akční thriller Krvavá pomsta v neděli ve 22.20 na Prima MAX!

Ryder (Dolph Lundgren) přijíždí do indiánské rezervace za smutným účelem: na pohřeb nejlepšímu kamarádovi. Předčasná smrt indiána, kterému se říkalo JJ, jej tvrdě zasáhla. JJ se prý utopil, to se ale Ryderovi nechce věřit. Pouští se do pátrání na vlastní pěst a dochází k závěru, který mu vyrazí dech. Indián byl zavražděn místním podnikatelem Renem (Matthew Tompkins), protože stál v cestě megalomanskému plánu na stavbu kasina.

Vražda je důvodem k tomu, aby se Ryder pokusil o pomstu. Když se na jeho stranu neočekávaně postaví místní šerif, zdá se, že by odplata mohla vyjít. Místní obyvatelé totiž žijí pod tvrdou rukou Renových poskoků, který je neváhá terorizovat při sebemenším problému. Úkol, který na sebe Ryder vezme, se ukáže být těžším, než předpokládal. Není vůbec jisté, zda zvítězí spravedlnost.

Dolph Lundgren: akční hrdina i před šedesátkou

Je v letech, kdy se většina doposud zářících mužských hvězd stahuje do ústraní. Podle Lundgrenových slov to ale není věk, který jim brání pokračovat v kariéře. Člověk – jedno, zda žena nebo muž – nesmí polevit v péči o tělo. Pestrou stravu a hodně pohybu považuje za základ.

Původem švédský herec a režisér si udržuje fyzičku pravidelnými návštěvami posilovny: „Svaly jsou výhodou. Chrání vaše klouby a kosti před pádem. Dovedete si představit, jak je to na place nebezpečné? Tam padáte nebo vám hrozí nějaké zranění každý den a je jedno, jestli jste před kamerou nebo za ní.“

Co Lundgren dělá, že stále vypadá tak dobře? Prý je to švédskými geny, odpovídá novinářům s úsměvem. Vzápětí ale nezapomene vyzdvihnout úlohu výživy a výživových doplňků. Nedoporučuje ale anabolika, ta podle svých slov nikdy neužíval. Naopak je zastáncem přirozených svalů vybudovaných pravidelným tréninkem.

Nalaďte se na akční thriller s Dolphem Lundgrenem Krvavá pomsta v neděli ve 22.20 na Prima MAX!

Režie: Dolph Lundgren Scénář:Dolph Lundgren, Frank Valdez Kamera:Bing Rao Hudba:Ilja David Cmíral Hrají:Dolph Lundgren, Kateri Walker, Chelsea Ricketts, John Enos III, August Schellenberg, Mike Kirton, Charles Solomon Jr., Andrew Stevens, Morgana Shaw, Jonny Cruz, Pete O. Partid Rok uvedení: 2007

redakce Prima Living

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný