22. prosince 2020 06:00

Dokonalý polibek: Jak vypadalo natáčení u Lucie Vondráčkové doma?

Lucie Vondráčková získala hlavní roli v kanadské produkci a pořádně se do ní ponořila – natáčelo se dokonce u ní doma a ve filmu se objevují i její synové...

V pondělí od 20:00 na Prima MAX uvidíte euro-americkou romantiku. Nebývá časté, aby čeští herci získávali v zahraničí hlavní role. Lucii Vondráčkové se to podařilo a v kanadské romantické komedii Dokonalý polibek, kde jednu takovou ztvárnila. Pomohlo jí k tomu přátelství s Martinou Adamcovou, která v zemi s javorovým listem ve znaku žije už řadu let a v tamním filmovém prostředí se zřejmě obratně pohybuje. Pro svůj snímek, ke kterému napsala scénář a sama si ho zrežírovala, byla pro ni česká krajanka jasnou volbou.

Spokojenost na place

„S Lucií se znám od jejích devíti let, když jsem ještě žila v Čechách. Už tehdy jsem jí dohodila práci v pořadu pro jednu televizi, který jsem produkovala. Naše spolupráce pro nás tedy nebyla novinkou. Její herectví je spontánní a barvité. Když v Kanadě žila (se svým tehdejším manželem, hokejistou Tomášem Plekancem, pozn. red.), říkala jsem si, že by byl hřích její talent nevyužít,“ uvedla Adamcová.

Na place s ní byla spokojená ona i celý její štáb. „Předváděla velice inteligentní herectví a pomáhala i v určitých dramaturgických otázkách a se změnami ve scénáři. Dokazovala každým dnem, že je opravdu velká hvězda,“ dodala.

Hlavně energičnost!

Vondráčková hraje přitažlivou slečnu, která nemá štěstí na partnery. Její život plyne volnoběhem do doby, než se dozví, že přišla o práci. Tato událost ji donutí přestěhovat se od rodičů k nejlepší kamarádce Britney, kde se chce dát dohromady a restartovat svůj život. Pokud však máte jako ona za rodiče bývalé východoevropské špiony, nemající na práci nic lepšího než sledování vlastní dcery, nepůjde to tak snadno. Štěstí se na ni ale přece jen usměje, když se objeví miliardář Brian.

„Hraji aktivní a sympatickou ženu, někdy trochu naivní, ale se srdcem na pravém místě. Energičnost máme s mojí postavou společnou,“ prozradila o své roli Lucie.

Lidské porozumění

Některé scény se natáčely i v kanadském domě, kde tehdy se svou rodinou žila. Ve filmu si zahráli i její dva synové Adam a Matyáš. „Lucie mě už na kamerových zkouškách zaujala svou přirozeností, schopností improvizace a úsměvem. Ihned jsem si s ní lidsky rozuměl a myslím, že je to poznat i v samotném filmu. Takové natáčení je nejlepší a věřím, že to i diváci ocení,“ poznamenal kanadský herec Landy Cannon, který obsadil hlavní mužskou roli.

Částkou v přepočtu tří milionů korun podpořil film i tehdejší manžel Vondráčkové Tomáš Plekanec, který době hrál v NHL za celek Montreal Canadiens.

Romantickou komedii Dokonalý polibek uvidíte v pondělí od 20:00 na Prima MAX nebo si ji můžete přehrát v našem archivu.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný