12. října 2017 09:05
Gabriela Gabrielová

Dokonalá partie: romatická komedie se vším, co k ní patří

Dokonalá partie - upoutávka

Debra Messing v hlavní roli je roztomile popletená, Debrot Mulroney v roli jejího najatého přítele přiměřeně okouzlující a dopadne to přesně tak, jak je vám od začátku jasné – happy endem. Príma bezproblémová podívaná v pondělí od 20.00 na Prima MAX.

Sympatická zmatkářka Kat (Debra Messing) žijící trvale v New Yorku dostane pozvánku na svatbu své mladší rozmazlené sestry Amy, jež se bude zanedlouho konat v Londýně. Jenže radostná událost se pro Kat stává noční můrou, když se dozví, kdo půjde snoubenci její sestry za svědka. Není to totiž nikdo jiný než její bývalý přítel Jeffrey, se kterým byla před dvěma lety zasnoubená a který ji jednoho dne beze slůvka vysvětlení opustil. Představa, že na sestřinu svatbu dorazí bez partnera a bude muset čelit ponižujícímu setkání s Jeffrym a ironickým poznámkám okolí, zejména pak své jízlivé matky, je pro Kat naprosto nepřijatelná. Vymyslí proto smělý plán.

Od kamarádky dostane tip na skvělého profesionálního společníka Nicka Mercera, kterého si najme, aby vystupoval jako její přítel. Ačkoli se s ním poprvé setká až v letadle do Anglie, je nadšená a nelituje šesti tisíc dolarů, které mu bude muset za jediný víkend zaplatit. Nick je totiž každým coulem profík. Je sexy, inteligentní, vtipný, laskavý a má jedinečný talent získat si na svou stranu každého, s kým se setká. Prostě partie snů. Všechna Katina očekávání splní Nick ve své roli na jedničku – v Jeffreym probudí žárlivost, všechny přítomné ženy okouzlí a získá si sympatie i Katiných rodičů, kterými je považován za ideálního budoucího zetě. Všichni se rozplývají nad tím, jak se k sobě ti dva hodí. I Kat se té myšlence nemůže ubránit. A najednou si začne uvědomovat, že jejich obchodní vztah pomalu přerůstá v opravdový cit. Jenže, cítí to Nick stejně?

Možná jste netušili, že…

  • Herečka Debra Messing je alergická na pyl a pobyt mezi pugéty svatebních květin by pro ni byl velmi náročný. Filmaři proto museli použít umělé květiny všude, kde to šlo.
  • V originále zní název snímku The Wedding Date (Svatební rande). Původně se ale pracovalo se jménem Something Borrowed (Něco půjčeného).
  • Bez závěrečných titulků měří stopáž filmu příjemných 78 minut, což znamená: žádné dlouhé prostoje a minimum momentů, které by vás mohly začít nudit.
  • I když ve filmu hrají plus minus třicátníky, Debře Messing bylo v době natáčení třicet sedm a Dermotu Mulroneymu dokonce čtyřicet dva.

Gabriela Gabrielová

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný