31. října 2019 11:21

Devátá řada Námořní vyšetřovací služby přichází na Prima KRIMI

Premiéra deváté řady Námořní vyšetřovací služby na Prima KRIMI se blíží! Vyšetřování terorismu a špionáže speciální jednotkou pod vedením fenomenálního Gibbse uvidíte od 19. 11. každý všední den ve 20.15 na Prima KRIMI.

Od vražd a špionáže přes terorismus až po ukradené ponorky! Zvláštní agenti Námořní vyšetřovací služby se zaměřují na jakékoli zločiny spojené s americkým námořnictvem nebo námořní pěchotou. Některé případy z deváté série dokonce udeří na citlivá místa. Jeden člen McGeeho rodiny se dost možná zapletl do vraždy a Tonyho vyšetřování se nebezpečně vymyká z rukou. Na scéně se dokonce objevuje nový, neobvyklý úhlavní nepřítel.

Námořní vyšetřovací služba je víc než jen akční kriminální podívaná. Veleúspěšný seriál prošpikovaný humorem je zaměřený na někdy složité, ale vždy zábavné fungování speciálního týmu, který musí spolupracovat v hodně stresujících podmínkách.

DALŠÍ SERIÁLOVÉ PREMIÉRY NA PRIMA KRIMI SE DOZVÍTE TADY

Postavy Námořní vyšetřovací služby se staly fenoménem

Zvláštní agent Leroy Jethro Gibbs, kterého hraje Mark Harmon, dříve působil u námořnictva a jeho vyšetřovací schopnosti nemají obdoby. Gibbs vede jednotku velice různorodých zajímavých osobností. Její členové jsou tak dobře sehraní, že Gibbsovi, který toho moc nenamluví, někdy stačí jeden pohled, aby bylo jasno. Mark Harmon patří v americkém televizním byznysu mezi hvězdné stálice, které diváci milují.

Zástupcem Gibbse je Anthony „Tony“ DiNozzo (Michael Weatherly), charismatický a společensky založený bývalý policejní detektiv z oddělení vražd. Dalšími v týmu jsou Ziva Davidová (Cote de Pablo), agentka izraelské tajné služby Mossad, trošku výstřední forenzní specialistka Abigail „Abby“ Sciuto (Pauley Perrette), specialistka na balistiku, digitální forenzní vědy a analýzu DNA, nováček, zvláštní agent Timothy McGee (Sean Murray), absolvent Massachusettského technologického institutu a génius přes počítače, a hlavní lékařský vyšetřovatel Donald „Ducky“ Mallard (David McCallum), který se kromě ohledávání obětí věnuje také vytváření psychologických profilů podezřelých. Na všechny jejich operace dohlíží ředitel Námořní vyšetřovací služby Leon Vance (Rocky Carroll), velice inteligentní, dobře vycvičený a výjimečně zkušený agent, který vždy dokáže otřást zavedeným status quo.

Boj proti terorismu a špionážím

Od vražd a špionáže přes terorismus až po ukradené ponorky – tito zvláštní agenti vyšetřují jakékoli zločiny spojené s americkým námořnictvem nebo námořní pěchotou. V deváté sérii mají opět plné ruce práce. Některé jejich případy dokonce udeří na citlivá místa. Jeden člen McGeeho rodiny se dost možná zapletl do vraždy a Tonyho vyšetřování se nebezpečně vymyká z rukou. Na scéně se dokonce objevuje nový, neobvyklý úhlavní nepřítel...

Sledujte devátou řadu amerického seriálu Námořní vyšetřovací služba od 19. 11. každý všední den ve 20.15 na Prima KRIMI.

Petra Kloidová

redaktorka FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný