11. května 2018 10:00
redakce Prima Living

Dámy, pozor na kabelky! Tady řádí Pidihajzlík

Není prcek jako prcek. Tenhle je vynalézavý tak, že z toho jde hlava kolem. Ne nadarmo se živí lupičstvím, fyziognomie ho přímo předurčuje ke šmátrání po cizích kabelkách. Dívejte se na Prima MAX v pondělí v 17.50.

Jmenuje se Calvin Simms (Marlon Wayans) a měří něco kolem metru. Nevěříte? Však to budete mít možnost posoudit sami. Kvůli mrňavému vzrůstu se může věnovat nezákonnému, zato ale dobrodružnému lupičství. A co víc, Calvin má zlodějskou specializaci na klenoty.

Jednoho dne je najat na zcela běžnou zakázku zmocnění se královského diamantu. Jenže jeho připitomělý parťák Percy (Tracy Morgan) omylem upustí diamant do tašky mladého páru toužícího po dítěti. Aby se Calvin drahého klenotu opět zmocnil, čeká ho prekérní zkouška – rozhodne se totiž zahrát opuštěné děcko. A pozor, v plínkách! Podaří se mu získat diamant zpět, aniž by byla odhalena jeho totožnost?

Podívejte se na krimikomedii Pidihajzlík v neděli v 17.50 na Prima MAX!

Kde se filmaři pozapomněli

  • Na lékařské prohlídce je vidět Calvinovo tetování s chybou. Namísto „82 Airborne Division“ přidali maskéři do prvního slova navíc písmenko u – „Airbourne“.
  • Když číšnice servíruje pivo Darrylovi, Gregovi a Richardovi, má na tácu 3 sklenice. Otočí se, odchází, ale jedno pivo jí tam stále zbývá.
  • Počet sušenek na talíři vedle Popse se mění mezi záběry ze čtyř na pět a šest.
  • Když matka řídí, má v jedné scéně rty namalované v každém záběru jinak.
  • Na dědečkově snídaňovém talířku se střídavě objevuje a zase mizí pomeranč.
  • Calvin dostane na hokejovém zápase pořádnou nakládačku, po které mu zůstanou jizvy. Na narozeninové párty druhého dne jsou všechny pryč.
  • Když Calvina propouštějí z vězení, hází na zem obrovský stín. Na rozdíl od dvou bachařů, kteří stín neházejí žádný.

Fešák Marlon Wayans o hlavní roli

„Podívejte se, já prostě chci hrát v podobných filmech, protože víte co? Umějí lidi rozesmát! A taky vydělávají prachy. Ale ne že bych chtěl točit jenom tyhle filmy. Spoustě lidem – těm, kteří dávají pozor – jsem dokázal, že mám na víc. A ti ostatní? Ti ať počkají a pak si rozmyslí, co o mě chtějí říct. Já říkám: V životě musíte mít štěstí, ale taky musíte vědět, jak s tím štěstím naložit.“

Režie: Keenen Ivory Wayans Scénář: Keenen Ivory Wayans, Marlon Wayans, Shawn Wayans Kamera: Steven Bernstein Hudba: Teddy Castellucci Hrají: Marlon Wayans, Shawn Wayans, Tracy Morgan, Kerry Washington, Lochlyn Munro, Alex Borstein, Fred Stoller, Brittany Daniel, Chazz Palminteri, Molly Shannon, David Alan Grier Rok uvedení: 2006

redakce Prima Living

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný