23. března 2018 12:51

Co uvidíte v podvečer na KRIMI: Vraždy v Midsomeru, Julie Lescautová nebo Odpadlík

Nový televizní kanál Prima KRIMI má premiéru už 2. 4. Na co se můžete spolehnout, když se utahaní vrátíte z práce? Máme pro vás podvečerní klasiky, které nezklamou!

Julie Lescautová

Francouzský detektivní seriál Julie Lescautová důkladně narušil zažité tradice seriálové tvorby z policejního prostředí, když se jeho ústřední hrdinkou stala žena a šéfka jednoho z pařížských policejních obvodů. Navíc je krásná, přitažlivá, inteligentní a samostatná. Jinak by totiž nemohla zvládnout svou náročnou úlohu na pracovišti ani doma. Protože je rozvedená, starost o dvě dcery Sarah (Jennifer Lauretová) a Babou (Jósephine Serreová) leží víceméně jen na jejích ramenou.

Všichni její podřízení, ať už jde o zatrpklého rozvedeného Davida Kaplama (Renaud Marx), detektiva Mottu (Alexis Dessaux), citlivého Leveila (Jean-Paul Rouve), nebo mladou přitažlivou Zoru (Samia Sassiová), si jí váží nejen kvůli její profesionalitě, ale i pro její vysoké lidské a morální hodnoty.

Od 2. dubna každé pondělí až čtvrtek v 17.15

CO UVIDÍTE VEČER NA PRIMA KRIMI? MÁME PRO VÁS PROGRAM!

Vraždy v Midsomeru

Vraždy v Midsomeru jsou klasický, leéty prověřený krimiseriál, ve kterém pachatelem není vždy zahradník. Navzdory zdánlivě idylické atmosféře, malebně zeleným polím, hustým živým plotům, doškovým střechám a častým vesnickým slavnostem jsou obyvatelé Midsomeru neuvěřitelně vražedná cháska. Šéfinspektor John Barnaby (Neil Dudgeon) má doktorát z psychologie a místní obyvatelé mu připadají skutečně zvláštní.

Po jeho boku nechybí věrný ohař Sykes a velice půvabná manželka Sarah (Fiona Dolmanová). Barnaby má ještě po ruce energického zástupce, inspektora Benjamina Jonese (Jason Hughes), který se v Midsomeru velmi dobře vyzná. Také se může kdykoli spolehnout na bystrý důvtip patoložky dr. Kate Wildingové (Tamzin Mallesonová), jež se nenechá nikým obalamutit.

Od 6. dubna každý pátek až neděli v 17.15

Closer: Nové případy

Oblíbená televizní jednotka elitních detektivů známých z krimiseriálu Closer se vrací s novými případy v úplně novém seriálu. Vyšetřovatelé z Los Angeles jsou na těžké a vysoce citlivé případy zvyklí. V pěti řadách seriálu Closer: Nové případy se však objevují zločiny, které zaskočí dokonce i tyto ostřílené profesionály.

Seriál přímo navazuje na svého předchůdce, který během sedmi let získal mezi diváky velkou oblibu. Napínavé krimipříběhy popisují tvrdou a namáhavou práci, která vede k jednoznačnému usvědčení zločince. Zároveň přibližují úzkou spolupráci mezi policií a prokuraturou.

Od 7. dubna každý den v 16.15

Odpadlík

Reno Raines (Lorenzo Lamas) je falešně obviněný z vraždy důstojníka Burrella, kterého měl odhalit jako zkorumpovaného policistu, a dává se na útěk.

Po jeho stopách vyráží indiánský lovec lidí, bývalý mariňák Bobby Sixkiller (Branscombe Richmond), který však uvěří, že Reno je nevinný, a nabídne mu, aby spolupracoval s ním a jeho půvabnou sestrou Cheyenne (Kathleen Kinmontová).

Od 2. dubna každý den ve 14.15

Petra Kloidová

redaktorka FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný