10. července 2018 10:00
redakce Prima Living

Chutnala vám první porce Kempinku? Pojďte ještě na jednu

Tři roky po úspěchu Kempinku (2006) přišel francouzský režisér a producent Onteniente s jeho volným pokračováním – Kempinkem 2. Na bláznivou letní komedii v typicky francouzském duchu se podívejte v pondělí ve 20.00 na Prima MAX.

Pokud jste viděli jedničku, jistě vás potěší, že i ve dvojce se shledáte s většinou původních postav. Patrick Chirac tu stále vystavuje na odiv své upnuté plavky, starý známý Jacky Pic pořád nad něčím reptá a žena v domácnosti Sophie i ve dvojce zvažuje, zda setrvat ve svém manželství. Pokud vám ale jednička unikla, vůbec nevadí, protože děj druhého dílu si jede po vlastní lince a návaznost na díl první spočívá prakticky jen v místě, kde se to všechno děje.

Opět tedy zavítáme do populárního přímořského kempu Modré vlny, kde se každé léto schází parta zcela různorodých návštěvníků.

Za ty roky se už všichni dobře znají a vědí, co od sebe můžou očekávat. Toto léto ovšem jejich pohodové letní spolužití naruší parta výrostků, jejichž prázdniny v přímořském kempu se nesou ve znamení neustálých šarvátek a značně uvolněných mravů. K nevoli stálých návštěvníků si tahle partička rozbalí stan přímo ve středu jejich komunity a brzy je jasné, že tohle léto nebude takové, jak si ho naši staří známí malovali.

Po velkém komerčním úspěchu Kempinku 1 sehnal režisér a produkční v jedné osobě na dvojku úctyhodných 30 milionů dolarů. Na premiéru na ni do kin dorazilo 1,4 milionů Francouzů.

Režie: Fabien Onteniente Kamera: Jérôme Robert Hudba: Alexis Rault, Frédéric Botton, Jean-Yves d'Angelo Hrají: Franck Dubosc, Mathilde Seigner, Marco Bonini, Claude Brasseur, Mylène Demongeot, Richard Anconina, Laurent Olmedo, Antoine Duléry, Christine Citti, Alysson Paradis Rok uvedení: 2010

redakce Prima Living

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný