10. března 2019 22:09

Březnové premiéry na Prima KRIMI: Myšlenky zločinu, francouzská klasika, ale i Slečna Marplová

Na co se můžete těšit během víkendů na Prima KRIMI? Březen patří mezi měsíce, kdy se probouzíme ze zimního spánku. Proč si ho neužít u televizní obrazovky? Pokud mileje detektivky, kriminálky a thrillery jste na Prima Krimi správně.

Prima KRIMI se i v březnu pochlubí novými seriály, které rozhodně stojí za to.

Minulý týden jsme vás už upozornili na víkendovou premiéru Purpurových řek, které uznáte z roku 2000, kde jste mohli vidět Jeana Reno a Vincenta Cassela vyšetřovat podivuhodný případ.

VÍCE SE O SERIÁLU PURPUROVÉ ŘEKY DOZVÍTE TADY

My se ale vracíme do roku 2018, kde starší vyšetřovatel Pierre Niémans s mladší studentkou policejní akademie Camille Delaunayovou narazí na případ, který se nedá přehlédnout. Purpurové řeky čítají tři filmy a uvidíte je každou sobotu ve 20.15 na Prima KRIMI.

13. řada Myšlenek zločince

Tým zvláštních agentů a behaviorálních analytiků FBI se stal terčem útoku. Řádění uprchlého sériového vraha připravilo jednoho z nich o život! Velící agent David Rossi musí povolat posilu, aby mohl vyřídit vraha – jednou provždy. Hrdinové třinácté série kriminálního hitu Myšlenky zločince si musí poradit s hrůzným nálezem ženských těl nacpaných v kufrech, brutálně umučeným byznysmenem a mnoha dalšími bizarními a krutými zločiny.

Myšlenky zločince uvidíte od 25.3. každý všední den ve 22.05 na Prima KRIMI.

Slečna Marplová

Nové adaptace příběhů Agathy Christie se slečnou Marplovou. Na rozdíl od dalšího detektiva Agathy Christie - Hercula Poirota nebyla slečna Marplová nikdy profesionální detektivkou a vyšetřování vražd je jen jejím "koníčkem" - stejně jako třeba pletení.

Slečna Marplová má premiéru na Prima KRIMI od 30. 3. Každou sobotu a neděli v 18.15.

Petra Kloidová

redaktorka FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný