2. září 2019 06:37
redakce Prima Living

Bezkonkurenčně nejlepší Falešní poldové

I když tváře hlavních protagonistů vám možná nic neřeknou a ani jméno režiséra není z těch nejznámějších, výsledek je naprosto bezkonkurenční. Komedie o dvou blbcích, kteří nemají do čeho píchnout, a tak se rozhodnou hrát na policajty, je pecka. Prima MAX si pusťte v úterý ve 20.00.

Ryan a Justin jsou dva dlouholetí kámoši, kteří se rozhodli přestěhovat z rodného Ohia a zkusit štěstí v LA. Ryan, který býval hvězdou amerického fotbalu na střední, by rád prorazil jako herec. Momentálně je ale nezaměstnaný a většinu času tráví lehkomyslným poflakováním.

Justin pracuje na vývoji nové videohry o poldech, ale jeho arogantní šéf z ní není vůbec nadšený. Když Ryan později u Justina doma objeví policejní uniformy, které si Justin pořídil pro prezentaci své hry, přesvědčí kámoše, aby si je oblékli na mejdan s bývalými spolužáky.

Jenže už cestou z párty zjistí, že jim uniforma skýtá množství výhod a zajímavých možností. Třeba si beztrestně vystřelit z pár lidí na ulici, mladým výrostkům zabavit jointa, zadarmo dostat panáka a mnohem úspěšněji balit holky.

Ryan se proto rozhodne posunout tenhle vtípek do vyššího levelu. Na YouTube zkoukne pár videí z policejních akcí a na e-bay koupí staré vyřazené policejní auto, které předělá tak, aby vypadalo jako skutečné. A parádní jízda falešných poldů může začít!

Justin má sice zpočátku výhrady, ale pak zdráhavě souhlasí. Dvojice netuší, že se při téhle své nevinné hře více a více zamotávají do velkých problémů a že si na sebe poštvali skutečné mafiány a pány kriminálního podsvětí.

Jak jen tohle dopadne? Dozvíte se v úterý ve 20.00 na Prima MAX

Už od prvních momentů a úvodní melodie budete mít jasno v tom, jestli je tenhle biják vaše srdeční záležitost. A pokud jo, máte před sebou vážně zábavný večer. Jake Johnson a Damon Wayans předvedli bezvadný výkon. Hlášky a fóry ve scénáři dostaly v jejich podání ještě větší švih a šmrnc a spousta z nich vás od srdce rozesměje. A ač příběh nevyhnutelně směřuje k poučnému happyendu, vůbec vás to neštve. Naopak.

„Povýšili mě na seržanta.“ – „To ses povýšil sám?“ – „Zdálo se mi, že si to zasloužím.“

Nechte se pobavit v úterý večer. Určitě si to zasloužíte.

Věděli jste o filmu Falešní poldové, že…

Snímek skončil jako velký kasovní trhák, když s rozpočtem pouhých 17 milionů dolarů dokázal vydělat více než 138 milionů.

Režie: Luke Greenfield Scénář: Luke Greenfield, Nicholas Thomas Kamera: Daryn Okada Hudba: Christophe Beck, Jake Monaco Hrají: Jake Johnson, Damon Wayans Jr., Rob Riggle, Nina Dobrev, James D'Arcy, Keegan-Michael Key, Andy Garcia, Jonathan Lajoie, Tom Mardirosian, Joshua Ormond, Colin Dennard Rok uvedení: 2014

redakce Prima Living

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný