12. března 2018 10:28
redakce Prima Living

Barevní, blázniví, buranští Zbohatlíci

Milá nevtíravá komedie evropského ražení o tom, co se stane, když nezaměstnaná rodina z francouzského venkova vyhraje ve státní loterii sto milionů eur. Bez trapných výstupů, pitvoření či laciného fekálního humoru. Dívejte se v úterý v 18.05 na Prima MAX.

V Bouzolles zná rodinu Tucheových skoro každý. Jeff, Cathy, jejich tři děti a babička žijí v duchu rodinného přesvědčení, že člověk se rozhodně nenarodil pro to, aby pracoval. To může být samozřejmě velmi těžké, ovšem Tucheovi jsou i přes nedostatek materiálního zabezpečení, zdá se, šťastni. A pak se to stane. Rodina Tucheových vyhraje v Euroloterii 100 milionů euro a jejich život se od základů změní.

Konečně si mohou začít plnit své sny! Jako první uskuteční sen Cathy a přestěhují se do Monaka. Tam Tucheovi dělají vše pro to, aby zapadli do světa arogantních boháčů, ale svůj původ jako by měli napsaný na čele nějakou neviditelnou fixou rozeznatelnou pouze místní smetánkou. Dostanou se do bizarních situací, dopustí se monumentálních omylů a nakonec způsobí revoluci v celém knížectví.

Nakonec to ale – veeelké překvapení – všechno dobře dopadne a dojde i na nejedno životní moudro a ponaučení.

Věděli jste o filmu Zbohatlíci, že...

  • Monacké autority nedovolily filmařům natáčet na území Monaka, a proto musely být všechny scény z knížectví natočeny na nedalekých lokacích ve Francii.
  • Po úspěchu Zbohatlíků (2011) natočil v roce 2016 režisér Olivier Baroux pokračování nazvané Les Tuche 2: Le reve américain, což by se dalo přeložit jako Zbohatlíci 2: Americký sen. K nám se dvojka ale zatím nedostala.

Dívejte se v úterý v 18.05 na Prima MAX!

Režie: Olivier Baroux Scénář: Philippe Mechelen Kamera: Arnaud Stefani Hudba: Martin Rappeneau Hrají: Jean-Paul Rouve, Isabelle Nanty, Claire Nadeau, Karina Testa, Guy Lecluyse, Valérie Benguigui, Arielle Sémenoff, Olivier Baroux, Omar Sy, Kad Merad, Alain Doutey Rok uvedení: 2011

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný