6. dubna 2021 06:00

Bajkeři: Jak si Adam Mišík užíval první sex před kamerou a proč mládí sportovně nestačilo

Sportovní komedie Bajkeři potěší všechny fanoušky cyklovýletů. Mladší i starší generace bude řešit vztahové patálie během náročných výšlapů na kole. To je záruka skvělé zábavy!

V pátek od 20:00 na Prima MAX uvidíte bolavé pády, odřené nohy, zmožená těla i otlačená pozadí z jízdy na kole... Natáčení letní, hvězdně obsazené komedie, která vás zahřeje sluníčkem a zároveň příjemně pobaví, nebyla pro herce procházka růžovou zahradou. Někteří si museli sáhnout až na dno svých sil. Zejména mladší generace na rozdíl od té starší, která ve svých rolích měla prokázat svůj sportovní um, dost trpěla.

Zničené mládí

„Na kole jsem neseděl fakt strašně dlouho, takže hlavně první dny byly pro mě dost kruté. Byl to zase úplně jiný pohyb, než na jaký je člověk zvyklý. Tělo dostalo celkem záhul. Pár karambolů také bylo,“ svěřil se Adam Mišík, který ztvárnil jednu z hlavních postav.

Podobně na tom byla i jeho kolegyně Celeste Buckingham. „Patřila jsem k nejslabším členům naší skupiny. Na kole jsem byla zvyklá jezdit spíše pomalu, lážo plážo tempem. Na fyzičce jsem musela hodně zapracovat,“ uvedla. Krušné chvilky prožívala také Štěpánka Fingerhutová, která se kvůli nepěknému karambolu v dětství zařekla, že na bicykl už nikdy nevleze. Díky nabídce na natáčení však své rozhodnutí nakonec přehodnotila.

„V sedmi letech jsem při jízdě na kole ošklivě spadla, na noze mi od té doby zůstalo šestnáct stehů... Znovu jsem na něj sedla až ve filmu Bajkeři. Nejhůře mi bylo, když jsme tři dny po sobě točili výšlapy do kopců. To mě bolelo snad úplně všechno a proklínala jsem pana scenáristu. (smích) Večer jsem přijížděla na hotel úplně vyčerpaná a usínala kolem půl deváté,“ přiblížila herečka.

Zkušený sportovec

To zkušený matador, herec Pavel Nečas, který si zahrál trenéra rychlobruslařek, si sportování maximálně užíval. Natáčelo se v krásném prostředí Telče na Vysočině, takže když měl zrovna volno, sedl na kolo a jel se jen tak projet krajinou. Klidně i dvacet, třicet kilometrů.

„Ke sportu jsem byl veden odmalička. Hrál jsem fotbal, basket, volejbal, ping-pong, potápěl jsem se, vyzkoušel horolezectví. Stále rád plavu a lyžuju. V poslední době se ale nejčastěji věnuju golfu. S kolegou Davidem Suchařípou jsme založili takzvaný Golf cirkus, se kterým máme dokonce zápis v Guinessově knize rekordů. Za osmdesát dní jsme obehráli všechna hřiště, která v republice jsou,“ prozradil Nečas.

V žádném sportovním odvětví prý vyloženě nevyniká, ale baví ho všechny. „Jak se říká, není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. I když je člověk v průserech, tak ho sport vždycky vytáhne zpátky,“ míní herec.

Zábava i v posteli

Scénář ke komedii napsal osvědčený Petr Kolečko, který má za sebou úspěšné projekty jako třeba seriály Most!, Okresní přebor a Lajna nebo film Padesátka. „Už když jsem si četl ten scénář, válel jsem se u něj smíchy. Věřím, že se nám to podařilo přenést i před kameru a diváci se budou dobře bavit,“ uvedl Adam Mišík, kterého během natáčení čekalo i několik lechtivých scén, což pro něj byla premiéra.

„Pořád jsem hrál jenom panice, takže o to víc jsem si to užil. (smích) Obavy jsem z toho neměl, člověk to v tu chvíli bere spíše technicky a nějak nad tím ani nepřemýšlí. Myslím, že horší je to spíše pro holky,“ dodal.

Ve filmu dále uvidíme například Hanu Vágnerovou, Michala Suchánka, Václava Postráneckého, Vandu Hybnerovou, Jakuba Štáfka, Danu Batulkovou nebo Tomáše Matonohu.

Komedii Bajkeři uvidíte v pátek od 20:00 na Prima MAX.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný