19. července 2017 10:00
redakce Prima Living

Baby máma s nejvtipnějšími ženami v Hollywoodu

Baby máma - upoutávka

Komedie Baby máma dostala v roce 2008 cenu MTV za nejlepší WTF moment. Není se co divit, ve filmu totiž uvidíte dvě přítelkyně, herečky a komediantky, které bojují za ženská práva – Andy Poehler a Tinu Fey.

Tina Fey, Andy Poehler. Ženy, které dokážou zcela odbourat náročné publikum amerických áčkových celebrit. Obě dvě hrají v seriálech, obě dvě jsou komičky a obě dvě jsou najímány na to, aby moderovaly důležité akce jako například ceny Grammy. Jejich kousavý humor, který se nebojí naprosto ničeho a nikoho, má v sobě ale i něco z filozofie. Obě dvě neustále upozorňují na těžkosti naší doby. Amy Poehler dokonce natáčí ve svém volnu inspirující videa o tom, jak žít svůj život. A tím myslí tak, aby jsme se nenechávali ovlivňovat nikým, ani sebou samým a svými vlastními předsudky a představami o správném životě. Sama patří už pěknou řádku let mezi moderátorky jednoho z nejslavnějších zábavných pořadů v Americe Saturday Night Live show.

Sarkastická bojovnice za lidská práva

Když se toto léto zeptal novinář komediantky na to, co si myslí nárocích žen na muže. Doslova řekl: "My muži musíme být citliví, ale zároveň dostatečně mužní a sexy. Mám v tom trochu zmatek." A co mu na to odpověděla feministicky založená Andy?

Amy upozornila na těžkou roli všech žen v naší společnosti: Takový ten pocit "předpokládá se ode mě tohle všechno" má každá žena celou dobu, co žije, odvětila mu v klidu Amy, která naráží na vysoké nároky společnosti na každou ženu. Protože nejen že bychom měly vypadat jako modelky, být úspěšné v práci (ale zase ne tak úspěšné jako muži), ještě k tomu máme společnosti dokonale vychovat děti a být skvělé matky a manželky.

Matka na baterky

I americká komedie Baby máma naráží na toto téma. Herečka a kolegyně Tina Frey hraje ve filmu Kate, která až doposud upřednostňovala kariéru před osobním životem. Biologické hodiny však neúprosně bijí na poplach, a proto se rozhodne pořídit si potomka. Jediným řešením se pro ni stává náhradní matka. Ovšem ta, která má její dítě nosit, není zrovna tou, jakou si Kate vysnila…

Podívejte se na Prima MAX v pondělí a pobavte se s nejlepšími komičkami v komedii Baby máma ve 20.00!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný