26. prosince 2017 06:56
Gabriela Gabrielová

Ano, to nelze popřít. I muži mají své dny

I muži mají své dny - upoutávka

Německá komedie o trojici mužů, kteří si zřídí tajný úkryt. Místo, kde mohou bez obav pít, žít a užívat si. Jenže jejich idylka nemá dlouhého trvání. Ve snaze uchovat si ji se spouští kolotoč nedorozumění, komplikací a odhalení, jež nikdo – ani oni sami – nečekali. Primu MAX si pusťte v úterý ve 20.00.

Jestli si, pánové (podobně jako hlavní hrdinové), neumíte představit, že byste si jednou dvakrát týdně nezašli s kámošema na jedno a totálně nevypnuli, pak vám tenhle film bude ještě bližší než zbytku obecenstva. Nudit se ale nebude nikdo. Ač německé komedie nemívají nejlepší pověst, tahle má vysoké aspirace na to zařadit se na váš seznam světlých výjimek.

Příběh netradičního azylového centra pro nebohé oběti manželských i nemanželských vztahů vás pobaví originální zápletkou i nadprůměrně svěžím humorem. Kvalitní obsazení, povedené fórky. A čím víc se příběhy hlavních postav zaplétají, tím líp se bavíte. Bezmála 100 minut v jeho společnosti vám uteče jako nic.

Skupinka tří mužů se bez vědomí svých manželek schází na tajném místě – v technické kotelně blízko průmyslového podniku. Bez vědomí majitelů ji přemění na docela příjemný kutloch, ve kterém můžou neviděni, neslyšeni v klidu pít, klábosit, koukat na fotbal, zkrátka svobodně žít. Každý z nich pro to má jiné důvody: Pilot Helmut, který místo původně našel, tu hledá útočiště před svým přítelem Alexem, kterému se stydí přiznat, že ho kvůli věku a zdravotním problémům propustili od aerolinek. Počítačový expert Enroll sem utíká před svou sexuálně nenasytnou přítelkyní Connie. A Lars? To je klasický holkař, který neumí nechat jednu sukni na pokoji. V kutlochu si užívá se svými náhodnými známostmi a schovává se tu před svou těhotnou ženou Annou.

Jednoho dne však pánům pohodička skončí. Jejich útočiště objeví šéf údržby kotelny a z místa jim dá nekompromisní vyhazov. Není však nelida a tak jim povolí tři dny, ve kterých mají místo vyklidit. Pánové jsou zoufalí a zjišťují, co by se dalo udělat, aby o svůj zašívácký kutloch nepřišli. Objeví, že zmíněný šéf kotelny není zdaleka takový nadsamec, za kterého se před nimi vydával. Ba právě naopak! Aykut je ve skutečnosti pěkně uťáplým manžílkem, který skáče, jak jeho manželka píská. A tak se pánové rozhodnou, že se s Aykutem pokusí dohodnout.

Gabriela Gabrielová

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný