28. května 2015 17:00
Gabriela Gabrielová

Anakonda či utahování žárovky. Guru vás naučí 5 zásadních tanečních pohybů z Bollywoodu!

Guru - upoutávka

Pokud si myslíte, že jedno z nejbohatších míst na světě je Hollywood, tak jste asi ještě neviděli Bollywood. Filmový průmysl Indie má totiž všechno a mnohem víc. Nebezpečně dobře placení herci hrají v akčních scénách a milostných romancích, které můžete nazvat jedním slovem: monstrózní a zábavné! Film Guru z jejich produkce v pondělí ve 20.15 na Prima MAX

Indie je země barev, kombinace několika náboženství a hlavně ulítlého filmového vkusu. Když se totiž herec bude trápit v průměrné indické romantické komedii, věřte, že si u toho vytrhá vlasy a proleje vysloveně kýble slz. Šťastný výraz do sekundy střídá smutný výraz. Indičtí diváci milují vyhraněnost, nedělají kompromisy a milují tanec a zpěv.

Guru jede do Ameriky

Sen zazářit ve filmovém průmyslu měl i indický mladík. Ten se rozhodl dobýt americký Hollywood. K americkému snu ovšem vede daleko trnitější cesta, než předpokládal. Náhle bydlí v bytě s dalšími šesti Indy a vaří v indické restauraci. Když se konečně objeví role pro něj jako dělaná, zjistí, že natáčí porno.

Shodou hodně bláznivých náhod se stane sexuálním guru! Podívejte se na bláznivou americkou komedii Guru s Heather Graham v pondělí ve 20.15 na Prima MAX.

Bollywood pronikl do celého světa hlavně díky bollywoodským tancům. My vás naučíme pár triků, jak pěknou bollywoodskou otočkou naděláte na diskotéce parádu!

1) Začneme jednoduše. "Utahování žárovky" zvládne i týpek z One Direction!

2) "Anakonda" také není těžká! A navíc poměrně příjemná, když si dobře vyberete!

3) Jednou z rekvizit je utahování pásků. A to zvládne i cvičená opice!

4) Tanec s názvem "Přichází Franta, tvař se nenápadně a dělej, že se ti nelíbí!"

5) Shakira zpívá "Hips don´t lie" a má pravdu!

6) Tanec s názvem "Mám pro tebe překvapení, ale nejdřív se mi podívej na prsa"

Přejeme vám krásné lovení druhých poloviček tancem... Jinak se můžete na bollywoodský tanec podívat v pondělí ve 20.15 na Prima MAX.

Gabriela Gabrielová

Sdílejte článek

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný