2. ledna 2019 15:02

Soutěžte o box knížek od autora předlohy seriálu Mráz

Kdo je sériovým vrahem a jak mohou stopy vést k odsouzenci zavřenému v blízkém psychiatrickém zařízení? Pokud nevydržíte čekat na řešení až do konce seriálu v půlce ledna, není nic lehčího než si přečíst knižní předlohu seriálu od spisovatele Bernarda Miniera. Mráz společně s jeho třemi knižními pokračováními Tma, Noc a Kruh můžete nyní vyhrát v naší soutěži!

Hrozivý nález uprostřed kruté zimy naruší klid malého městečka Saint-Martin-de-Comminges ve francouzských Pyrenejích. Na světlo se začíná drát záhadné, mnoho let pečlivě skrývané, temné tajemství. Propuká vražedné šílenství, se kterým si musí poradit šéf kriminálky Toulouse, velitel Martin Servaz, a místní policejní kapitánka Irène Zieglerová. Stopa vede k sériovému vrahovi, jenže ten je zavřený v blízkém, přísně střeženém psychiatrickém zařízení. A Pyrenejemi se šíří Mráz.

Minulost nenechá Martina Servaze v klidu ani v druhém díle knižní série pod názvem Kruh. Série vražd tentokrát začne přednášející elitní univerzity, a nikdo neví, jestli za vraždy může uprchlý sériový vrah nebo někdo zcela neznámý…

A když už by se zdálo, že po dvou případech, které otevřely hluboké Servazovy rány a temnou minulost, bude mít konečně vyšetřovatel čas na zasloužený odpočinek, zpět do práce ho v knize Tma přivede série sebevražd. O jedné z nich věděla z dopisu moderátorka rádia, Christine, ale než stačila něco udělat, bylo už pozdě. Někdo se však přesto rozhodl manipulovat s jejím životem.

Nepolapitelný sériový vrah Julian Hirtmann opět jde Servazovi po krku. Co je ale horší, nejen po něm. Mezi fotkami Servaze, které Hirtmann vyfotil, je i fotka malého dítěte. Celý případ tak nabírá děsivé obrátky a na jeho konci čeká ještě děsivější nepřítel.

Chcete zjistit, jak jednotlivé případy Martina Servaze skončí a zda dopadne sériového vraha Juliana Hirtmanna? Nyní můžete vyhrát box všech čtyř knížek s detektivem Martinem Servazem od nakladatelství XYZ.

Zde se dozvíte více a dost možná najdete i správnou odpověď na naší soutěžní otázku:

https://www.albatrosmedia.cz/tituly/49018577/4-x-bernard-minier-box-mraz-kruh-tma-noc/

Jak se jmenuje Servazova bývalá láska, kterou potká v dílu s názvem Kruh?

a) Marianne

b) Christine

c) Theresa

Stačí vyplnit webový soutěžní formulář ZDE!

HERNÍ ŘÁD NAJDETE TADY

Petra Kloidová

redaktorka FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný