29. listopadu 2018 17:20

Co nevíte o francouzské krimisérii Mráz?

Již od 2. prosince můžete sledovat na Prima KRIMI o víkendu po 22. hodině další kvalitní minisérii z dílny francouzských autorů. Mráz pojednává o nebezpečných tajemstvích a vraždách v jednom malém městečku v zasněžených Pyrenejích. Co o sérii nevíte? Podívejte se!

V malém pyrenejském městečku propuká vražedné šílenství, se kterým si musí poradit šéf kriminálky Toulouse, velitel Martin Servaz, a místní policejní kapitánka Irène Zieglerová.

Zkušený policejní velitel kriminálky Toulouse má zpočátku pocit, že ho případ v městečku Saint-Martin-de-Comminges zdržuje od vyšetřování důležitějších zločinů. Irène Zieglerová je policejní kapitánka, která velí vyšetřovatelům v městečku Saint-Martin-de-Comminges. Protože zná dobře místní reálie, stává se pravou rukou velitele Servaze.

VÍCE SE DOZVÍTE O SERIÁLU MRÁZ TADY

SLEDUJTE MRÁZ ONLINE

Co nevíte o nové krimisérii?

Mráz je šestidílný francouzský psychologický thriller.

Minisérie vznikla podle stejnojmenného románu spisovatele Bernarda Miniera, který napsal ještě tři pokračování (Tma, Noc, Kruh, Zkurvenej příběh).

Děj se odehrává ve fiktivním francouzském horském městečku Saint-Martin-de-Comminges.

Natáčelo se ve francouzských Pyrenejích od 15. února 2016 do začátku dubna – mimo jiné ve městech Bagnères-de-Luchon a Garin nebo v lyžařském resortu Peyragudes.

Výtvarný motiv v úvodní znělce je inspirovaný obrazem německého malíře Augusta Friedricha Schencka. Zachycuje krutost zimy a dravců vůči jejich kořisti.

Úvodní písnička je nová verze Hurt od Nine Inch Nails, nazpívaná dětským sborem.

Sledujte Mráz každou sobotu a neděli ve 22.05 na Prima KRIMI. Nebo ONLINE.

Petra Kloidová

redaktorka FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný