20. února 2016 11:58

Večerka

Večerku na náměstí vlastní Liu s dcerou Hany. S místními se snaží oba dobře vycházet, což se jim daří, i když na Čechy oba tu a tam hrají různé hry. Liu se tváří, že neumí česky, Hany zase není schopna dát košem svým nápadníkům, a proto se odvolává na různé vietnamské tradice, které jsou pro spoustu Čechů zcela nestravitelné, jako třeba konzumace hmyzu či syrových vnitřností. Jinak jsou ale oba velmi milí a v Janových Lázních oblíbení.

Hoang Van Liu

Viet Anh Doan

Pětačtyřicetiletý Vietnamec Liu vlastní večerku s potravinami. V rámci dobrého kšeftu“ předstírá, že česky nerozumí ani nemluví. Což ale vůbec není pravda, češtinu ovládá bravurně. Je ale přesvědčený, že když bude „žvatlat“, přinese to jeho večerce větší obrat. Protože lidi chtějí Vietnamce, co „žíká dobjý, vélka slevišká“.

Výborně vaří pokrmy z celé jihovýchodní Asie a rád se tím před Mikem a Burákem občas pochlubí. I když se tváří, že neumí do pěti počítat, je chytrý jak opice. Xenofobii se vysmívá, ale jinak je to svobodomyslný pohodář, který nezkazí žádnou legraci.

Hoang Hai Ahn

Ivy Hoang

Krásná Hany se sice narodila v Čechách, ale její exotický vzhled muže natolik přitahuje, že Liu nestačí její nápadníky odhánět. Za tímto účelem společně s Malvínou vymýšlí hodně krkolomné akce, které mají muže od Hany odradit. Zatím jim vše vycházelo…

Hany je chytrá a praktická holka, studuje práva v Praze a snaží se svému otci zpřehlednit účetnictví. Je tak dobrým protikladem svého svobodomyslného otce, k němuž se chvílemi chová spíš jako jeho matka než dcera.

Sdílejte článek

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný