20. února 2016 10:24

Mike a Burák

Mike a Burák si sice odseděli dvanáct měsíců „natvrdo“, ale jinak jsou to v podstatě hodní kluci, rozhodně ne žádní kriminálníci, jak je přesvědčen úředník z probačního Macátko a vlastně všichni, s nimiž v první chvíli přijdou do kontaktu. Co je ale charakterizuje daleko víc než vězení je jejich kuchařské umění, však si také chtějí otevřít společnou restauraci, kterou Burák zdědil po svém strýci. Jenže nic není tak růžové, jak se zdá, a údajná rest

Michal Beneš alias Mike

Jakub Prachař

Mike miluje krásné ženy, dobré jídlo a peníze. Ale je to taky docela drzý floutek, co pohrdá autoritami, a životní flegmatik. Pro dobré jídlo nebo ženy však neváhá vyvinout aktivitu!

Hyperaktivní je i v kuchyni. I když ho z učňáku vyhodili, na vaření má prostě buňky. Projel svět a získal praxi ve špičkových restauracích pod dozorem skutečných kuchařských profesionálů. Talent na vaření Mike opravdu má, ale zároveň je tak trochu pankáč, takže Michelinská hvězda ho v nejbližší době určitě nečeká…

Jan Bureš alias Burák

Jan Dolanský

Burák je nejlepší kámoš Mika. Na rozdíl od něj ale nepochází z bohaté rodiny, ale je typické dítě ulice a všechno, co v životě chtěl, si musel sám “urvat”. I když ale oba pochází z jiných prostředí, naprosto si rozumí. Právě s Burákem totiž Mike procestoval celý svět se snem vařit a samozřejmě i vydělat hříšné peníze ve vlastní restauraci.

A tak když se jednou na Buráka usměje štěstí a zdědí po strýci hospodu, je jasné, že se rozhodne “rozjet” ji právě s Mikem.

Sdílejte článek

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný