20. února 2016 11:31

Hotel Grand

I přes honosný název je Hotel Grand spíš „navoněná bída“. Majitel Karel Trébl je prvorepublikový typ hoteliéra, který dbá jak na úroveň gastronomie i hotelu, tak hlavně na dobré mezilidské vztahy. Protože je ale sám nemocný, hotel začíná v rukou syna a jeho manželky upadat. Jeho snacha Renáta a vnuk Junior by z Grandu nejraději udělali hypermoderní hotel evropského střihu s ještě modernější kuchyní. Jenže dokud má otěže v rukou Trébl nejstarší, mají smůlu. C

Karel Trébl

Petr Štěpánek

Majitel Hotelu Grand je vitální pětasedmdesátník, prvorepublikový typ hoteliéra, který se snaží vycházet dobře s hosty i personálem a nabízet jim jen ti nejlepší v klasickém provedení. Sám miluje život i chutná jídla a do vedení hotelu si nenechá příliš sahat, čímž je snaše Renátě trnem v oku.

Na svého syna, jeho manželku ani vnuka Juniora Trébl netrpí, slabost má pro vnučku Kláru a její dceru Didi. Ty se ale s rodinou nestýkají, což Trébla nejstaršího trápí víc, než by byl ochoten přiznat.

Leoš Trébl

Josef Polášek

Syn hoteliéra Trébla nejstaršího. Bohužel po něm nezdědil nic z jeho šarmu, a spíš je Tréblovým opakem – slabošský, nerozhodný, ušlápnutý suchar. Zkrátka hotelový účetní každým coulem a ještě k tomu „podpantoflák“.

Po smrti své první manželky, s níž má dnes už dospělou dceru Kláru, se oženil s prvotřídní semetrikou Renátou. Právě ona a Klářin bratr Leoš jsou hlavním důvodem, proč se nakonec Klára s rodinou nestýká.

Renáta Tréblová

SImona Babčáková

Druhá manželka Leoše Trébla, lépe si opravdu nemohl vybrat. Ambiciózní, namyšlená, povýšená snobka, která se považuje za místní honoraci. Jedním slovem kráva.

Tchána nesnáší, manželem lehce pohrdá, nevlastní dceru Kláru nenávidí. Naopak nekriticky miluje svého syna Leoše, přezdívaného Junior. Chce obdiv, peníze, moc, a to všechno ideálně okamžitě. A pokud možno Hotel Grand k tomu, vždyť „už ten starej tady dávno přesluhuje“. Jenže kdepak, Trébl nejstarší rozhodně nepatří do starého železa.

Leoš Trébl ml., zvaný Junior

David Gránský

Vnuk majitele hotelu Grand Leošek je rozmazlený pětadvacetiletý spratek, kterému rodiče zaplatili soukromou školu v zahraničí. A on má díky tomu pocit, že ví nejlépe, jak se dělá gastrobyznys.

Sám je přesvědčený o tom, že s Hotelem Grand to jde od desíti k pěti, a děda už by měl „vysmahnout“ a hotel mu předat. Jenže o kvalitách Juniora má Karel Trébl ne zcela dobré mínění, proto jej pro začátek otestuje tím, že mu dá na starost hotelovou kuchyni.

Soňa

Barbora Seidlová

Servírka z hotelu Grand se snaží ulovit ženicha, však na to má ve třiceti také věk. A do cesty jí vstoupí sukničkář Mike.

Sonice, jak jí Mike říká, je hodná a mazána holka, ale pozor. Když téhle koketce někdo zlomí srdce, stane se z ní hodně nebezpečný nepřítel!

Sdílejte článek

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný