21. dubna 2020 16:55

Spotify má novou funkci, která zatočí s blbými písničkami

Jednoduchý způsob, jak pročistit playlisty.

Spotify přidalo nenápadnou novou funkci, kterou však jistě ocení všichni, kdo na něm poslouchají hlavně různé playlisty. V mobilní aplikaci pro Android i iOS je teď možné skrývat v seznamech skladeb písničky, které se pak při dalších posleších automaticky přeskočí.

Stačí v jakémkoli seznamu skladeb, ale třeba i v hudebním albu, ťuknout na kontextovou nabídku skladby a v ní vybrat novou možnost Skrýt skladbu. V daném seznamu/albu pak skladba zešedne a vždy bude přeskočena. Stejným způsobem pak můžete skladbu zase odkrýt.

Už delší dobu je přitom možnost zbavit Spotify hudby od interpreta, kterého nemůžete vystát. Stačí v mobilní aplikaci najet do jeho profilu a v kontextové nabídce vybrat Toto nepřehrávat a Spotify ho pak vždy a všude přeskočí, abyste ho jednoduše neslyšeli.

Nový funkce Skrytí skladeb je více selektivní a pomůže třeba v situaci, kdy se nějaká písnička hodně oposlouchala. Bohužel je k dispozici jen Premium předplatitelům. Ti mají navíc možnost přehrávat hudby vždy v navoleném pořadí a bez reklam, zvolit větší zvukovou kvalitu nebo si ukládat hudbu offline.

Využijete novou funkci?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný