9. dubna 2020 15:42

David Koller, Jaroslav Uhlíř, Ben Cristovao, Wohnout, Anna K. a mnoho dalších umělců vystoupí již zítra ve velkém online charitativní streamu "Spolu jedním hlasem"

Již zítra v 16 hodin vypukne největší online charitativní festival, jehož prostřednictvím desítky umělců, sportovců a youtuberů "Spolu jedním hlasem" poděkují lidem v první linii a současně podpoří sbírku na pomoc těm, kteří to momentálně potřebují nejvíce.

„Řada hudebníků, kteří museli zrušit koncerty, se rozhodla přijít za svými fanoušky až domů, udělat jim radost a kulturní zážitek spojit s pomocí těm, kdo pomáhají zvládat následky šíření koronaviru. Veškeré vybrané finanční prostředky budou rozděleny mezi čtyři projekty, které se věnují zmírnění následků šíření koronaviru. Konkrétně budou použity na nákup testů pro domovy seniorů, které organizuje ŽIVOT90, podporu terénních pracovníků v první linii, výrobu ochranných štítů a zajištění energetických balíčků pro statečné a obětavé lidi v první linii. Sbírka bude spuštěna zítra spolu se zahájením přenosu, tj. v 16 hodin. Příspěvek v libovolné výši bude možné jednoduše zaslat třeba i z mobilního telefonu, a to na stránce www.donio.cz/Spolu. Každý dar je nejen ohromná finanční pomoc, ale i krásné gesto,” říká Eva Kašpárková, která má v Donio, kde sbírka probíhá, na starosti kulturní projekty.

Bohatý šestihodinový program přinese live koncerty z Lucerna Music Baru (které se uskuteční bez publika a v souladu se stávajícími bezpečnostními a hygienickými opatřeními), pozdravy a krátké scénky osobností napříč celou zemí. Svoji účast potvrdili David Koller, Jaroslav Uhlíř, Ben Cristovao, Wohnout, Anna K., Marta Jandová, Vojta Dyk, Matěj Ruppert, Mirai, Xindl X, Pokáč, Lenny, Pavel Callta, UDG, Berenika Kohoutová, herci Radim Fiala nebo Roman Vojtek, youtuberky a influencerky Anna Sulc, Mína a Naty a mnoho dalších, z nichž někteří usednou také na horké křeslo Honzy Dědka v jeho talkshow 7 Pádů. Chybět nebude ani zábava pro děti, kterou obstarají Čiperkové, Zdenek Polách & Matýsek. Se svým pozdravem se „na dálku" připojí také např. No Name, Support Lesbiens, David Stypka nebo Verona.

Celá akce bude online streamována na kanálech platforem YouTube, Facebook a částečně i Instagram. Mediálním parterem akce jsou rádia Evropa 2 a Frekvence 1, Televize Seznam, Seznam.cz a skupina Prima.

Více na www.spolujednimhlasem.cz

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný