24. srpna 2016 12:16

5 NEJ herních soundtracků, při jejichž poslechu vám bude běhat mráz po zádech!

Máte rádi herní hudbu? Pak pro vás máme skvělou zprávu!

Populární hudební streamovací služba Spotify totiž nedávno spustil zbrusu novou speciální sekci Gaming orientovanou na všechny fanoušky počítačových her a soundtracků.

Najdete na ní momentálně zhruba 80 originálních herních soundtracků a spoustu dalších playlistů vytvořených buď přímo specialisty ze Spotify nebo komunitou nadšenců. Pochopitelně nás hned zaplavila vlna nadšení, jelikož herní sountracky v takovéto podobě a kvalitě dosud nikdo na jednom místě nezpřístupnil.

Prošli jsme celou databázi a vybrali z ní pět pět nejlepších herních hudebních kolekcí. Tady jsou!

1) Mass Effect 3

NA SPOTIFY

Soundtracky k sérii Mass Effect patří dlouhodobě k nejlepší instrumentální hudbě, která ve hrách zazněla. Ten ze třetího dílu pak považujeme za vůbec nejlepší a obřím dílem se podílí na intergalaktickém pocitu, který hra navozuje.

2) Dead Space

NA SPOTIFY

Temná atmosféra opuštěné vesmírné lodi prolezlé všemožnou havětí. Kdo hrál Dead Space ví, že k už tak hutné atmosféře výraznou měrou přispěla i skvělá hudba, kterou si nyní můžete přehrát v oficiální verzi a dobré kvalitě.

3) Command & Conquer

NA SPOTIFY

Klasika nad klasiky. Zavzpomínejte si na parádní strategickou sérii Command & Conquer se známými melodiemi!

4) Battlefield 4

NA SPOTIFY

Akční pecka Battlefield vyznává říznou hudbu, která se dobře hodí i k posilování. Pokud oželíte kvalitu, pustit si ji můžete i na YouTube.

5) Machinarium

NA SPOTIFY

Český zástupce nesmí chybět! Geninální soundtrack od Tomáše Dvořáka (známého taky jako Floex) ke hře Machinarium vás vezme za srdce. Vyniká i ve světové konkurenci.

Vynechali jsme v našem výběru nějaký vyjímečný soundtrack z Gaming sekce na Spotify? Doporučte!

Stanislav Mikeš eSuba.eu

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný