19. října 2017 10:59

Vybrali jsme 5 nejočekávanějších her podzimu! Bude lepší Call of Duty nebo South Park?

Impérium, nekorektní humor a tuna mrtvých nácků.

Blíží se konec roku a na herním poli začíná pomalu ale jistě přituhovat. Na letošní podzim se totiž sešlo hned několik velkých a vysoce očekávaných herních titulů, které zkrátka a dobře nejde přehlížet. Minulý týden se tak hráči například vrátili do Středozemě v Middle-Earth: Shadow of War, které sbírá nadšené recenze, kudy chodí, a hráči si jej nemůžou vynachválit. Tento týden se po dlouhé pauze opět připomíná taky legendární Gran Turismo, jenž se s podtitulem Sport nově vydává do online světa těch nejkompetitivnějších závodníků na světě. Jaké další hry by ještě do konce roku měly zaujmout vaši pozornost?

5. South Park: The Fractured But Whole

Zde budeme malinko podvádět, jelikož nový South Park už si svou premiérou taktéž odbyl během tohoto týdne. Drsně nekorektní novinka však byla tolik očekávaná, že jsme ji jednoduše museli zmínit samostatně. Recenze jsou zatím více než pozitivní a vypadá to, že si na své přijdou jak milovníci seriálového Městečka South Park, tak vášniví hráči ukecaných arkád se superhrdinskou tematikou.

4. Call of Duty: WWII

Akční sérii Call of Duty není třeba dále představovat. Důležitými body budiž návrat do druhé světové války, silná příběhová kampaň, která nabídne například vylodění v Normandii nebo bitvu v Ardenách, klasicky intenzivní multiplayer a nebo třeba fanoušky oblíbený zombie mód, tentokrát s nemrtvými zástupci Třetí říše! Tady fanoušci jednoduše nemůžou šlápnout vedle.

3. Assassin's Creed: Origins

Oblíbená série Assassin's Creed se po kratší pauze vrací a tentokrát se v ní hráči vydají do velkolepého Egypta, kde je čeká masivní otevřený svět a bohatý příběh plný krve a zrad. Novinkou by měl být propracovanější RPG systém, včetně nového způsobu boje, výroby vlastních zbraní nebo volného průzkumu. Vydáte se odhalit tajemství prvních pyramid?

2. Wolfenstein II: The New Colossus

Drsný svět Wolfensteina je zpátky, v alternativní realitě totiž Třetí říše ovládla svět, a byť náš hrdina BJ Blazkowicz přežil události prvního dílu, po Americe se stále prohání plno nácků, které ještě bude třeba odkráglovat. Tuna akce, hektolitry krve a zatraceně impozantní svět kolem už čekají, vydáte se ho spasit?

1. Star Wars Battlefront II

A to nejlepší nakonec. Milovníci Star Wars (takže všichni) můžou jásat, slavný titul Battlefront je zpět a tentokrát bude větší, delší a hlasitější – zkrátka pokračování se vším všudy. Hráči se mohou těšit na nově přidanou singleplayerovou kampaň, přepracovaný multiplayer, vesmírné souboje a nově jistotu, že do hry časem nepřibydou zádné bonusové DLC. Tentokrát vás vše čeká už v základní hře, no nezní to skvěle? Pro fanoušky Hvězdných válek jednoznačně povinnost, kterou si můžete přát třeba jako ideální dárek pod stromeček. Tak ať vás Síla provází!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný