10. ledna 2019 12:08

Videoherní Spider-Man slibuje doslova fantastickou novinku. O co by mohlo jít?

Když spojíte dílky dohromady, vyjde vám slibný výsledek.

Určitě se shodneme na tom, že Marvel’s Spider-Man patří mezi nejlepší hry minulého roku a jde možná o nejlepší komiksovou hru vůbec. A teď se má dočkat nečekaného nového obsahu. Slíbili ho na svém Twitteru Marvel Games a sdíleli tvůrci hry Insomniac Games. Tady je jejich post:

Oznamují hráčům, že do hry přijde něco fantastického a ať si zkusí tipnout, co by to mohlo být. Zase tak těžké to nebude. Kdo patří mezi fanoušky Marvelu, jistě zaznamenal, že se mu pomalu vrací filmová práva na Fantastickou čtyřku, čemuž Marvel ostatně zasvětil celý aktuální týden.

Herní Spider-Man už se dočkal všech slíbených DLC. Realisticky tak můžeme očekávat spíš nějaký menší herní obsah, jenž by propagoval návrat slavné marvelácké rodiny zpátky domů. Třeba nové kostýmy zdarma, které se ve hře objeví? Komunita tipuje, že půjde o kostým Future Foundation, ve kterém Spidey kdysi řádil jako člen Fantastické čtyřky. Dalším by mohl být tzv. bagman costume, když si Peter Parker na hlavu nasadil papírový pytel.

Anebo se blíží neplánované poctivé DLC s příběhem a misemi, ve kterých se objeví přímo Fantastická čtyřka? To by bylo... opravdu fantastické!

Co tipujete vy?

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný