20. září 2019 11:17

Terminátor se vrací v nové videohře, kde vedete odboj proti Skynetu. Sledujte velkolepý trailer!

Nová možnost, jak nakopat kovové zadky strojům Skynetu.

Už na konci října se do kin podívá nový Terminátor s podtitulem Temný osud, ale teď přišlo ještě jedno nečekané oznámení a rovnou v podobě plnokrevného traileru. Čeká nás totiž také videohra Terminator Resistance, která má navíc v Evropě vyjít už 15. listopadu pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Co přesně slibuje?

Bude se jednat o first person akci z postapokalyptického Los Angeles, takřka 30 let po událostech z Judgement Day. Budeme bojovat coby voják Jacob Rivers v řadách lidského hnutí odporu pod vedením slavného Johna Connora. Utkáme se samozřejmě s armádou strojů Skynetu.

Postavíme se prý proti všem typům robotů známých z filmové ságy, včetně ikonického modelu T-800. Slíbeno je i vylepšování postavy a zbraní, craftování nebo obchodování s předměty, které posbíráte na bojištích. Kromě příběhovým misí pak budeme plnit i vedlejší úkoly. Zcela otevřený svět nás však nečeká.

Ukázka nabízí celkem slušnou porci audiovizuálního pozlátka, které se však při bližím pohledu začíná odlupovat – myslíme třeba mimiku obličejů nebo strnulé pohyby i chování zbraní. Varováním je taky polské studio Teyon a vydavatel Reef Entertainment. Ti totiž stojí za nepovedenou filmovou adaptací Rambo: The Video Game.

Teminator Resistance tak s nejvyšší pravděpodobností bude jen neambiciózní herní jednohubkou pro hardcore fanoušky Terminátora a nenaváže na své slavné předchůdkyně, které ve své době přepisovaly pravidla akčních videoher – myslíme tituly The Terminator: Future Shock (1995) nebo jeho následovníka The Terminator: Skynet (1996).

Co říkáte na první trailer hry Terminator Resistance?

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný