22. srpna 2019 11:17

Minecraft čeká grafická revoluce. Podívejte se, jak úžasně bude vypadat!

Jednoduchá kostičková grafika může dělat zázraky, když na ni pustíte realistické světelné paprsky.

Podívejte se na Minecraft v úplně novém světle – a to doslova. Jen nedlouho poté, co miliony hráčů po celém světě rozesmutnila zpráva, že byly zrušeny práce na velkém neoficiálním vylepšení grafiky s názvem Super Duper Graphics Pack, přichází trailer na RTX revoluci v kostičkovém světě. Ve spolupráci s vývojáři ji chystá přímo Nvidia.

Musíme přiznat, že na žádné hře dosud nebyl znát grafický skok tolik, jako na deset let starém Minecraftu. Světelné paprsky pronikající skrze obří stavby, třpytící se hladina jezer, tunely plné stínů či osvětlené žhnoucí lávou. Dalším bonusem ray tracingu jsou pak jasně rozlišitelné materiály jako zlato či částečně průsvitná vegetace.

Zástupci Nvidie navíc ujišťují, že většinu efektů půjde nastavit, abyste měli přesně takový vzhled kostičkového světa, který vám nejvíc vyhovuje.

Grafický update ještě nemá přesný datum vydání, ale bude k dispozici pro všechny majitele karet řady 2060, 2070 a 2080, včetně variant Super a Ti, z čehož je jasné, že vylepšení se netýká hráčů na konzolích či mobilních zařízeních.

Tušili jste, jak krásně může Minecraft vypadat?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný