24. srpna 2016 16:11
Adam Vala

VIDEO: Konečně! Tady si můžete vyzkoušet virtuální realitu! Bez kupy peněz a rychlého počítače

Místo kina to může být výlet do virtuálních světů!

Několik minut od zastávky metra Hradčanská v suterénu jednoho z domů byl už na přelomu května a června spuštěn zajímavý projekt. Jmenuje se Virtualnirealita.cz a jde o první hernu zaměřenou na zařízení jako je Oculus Rift nebo HTC Vive. Neváhali jsme proto ani chvilku a vyrazili se podívat, co herna nabízí.

Vzhledem k tomu, jak obrovský boom virtuální realita zažívá, je celý projekt skvěle načasován. Velká místnost pro HTC Vive, ve které se můžete vyřádit v jakékoliv hře, která je pro zařízení v tuto chvíli dostupná a menší místnost pro Oculus Rift, v tuto chvíli spojená se závodním křeslem s volantem. Sen kohokoliv, kdo si chce užít trochu neotřelé zábavy a hlavně vyzkoušet, jaká ta virtuální realita vlastně je.

V tomhle případě navíc nemusíte mít ani rychlý počítač, ani ranec peněz, za které se dá VR zařízení pořídit – stačí vám jen dostatek času a třeba na místo kina vyrazit do virtuálních světů. Obsluha je maximálně příjemná a čas v herně můžete strávit i klábosením o hrách a technologiích obecně. Více v našem videu!

Adam Vala

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný