9. srpna 2019 10:49

FIFA parádně představuje nový režim pouličního fotbalu Volta

Do nejpopulárnější fotbalové hry se konečně vrací malý fotbal.

Letošní FIFA si chystá pořádnou novinku, kterou její tvůrci dokonce nazývají hrou v rámci hry. Jmenuje se Volta a představí všechny možné podoby pouličního fotbalu na 17 hřištích po celém světě. Samotná Volta pak nabídne ještě spoustu režimů a způsobů hraní, včetně toho příběhového.

Základem je tradiční výkop, neboli přátelák – vyberete si tým a jeho hráče, režim hry (3v3,4v4,5v5), vyberete různá speciální pravidla a samozřejmě taky hřiště, mezi kterými je třeba Rio de Janeiro, Londýn, Berlín, Paříž, Tokio, Lagos, Venice Beach nebo Barcelona.

Součástí je i příběh Volta, ve kterém se svým vlastním vytvořeným avatarem prožijete příběh s rozličnými legendami pouličního fotbalu z celého světa. Budete získávat odměny, upravovat hráče, hledat nové spoluhráče a vše vyvrcholí světovým šampionátem Volta v Buenos Aires.

Volta liga nabídne možnost postupovat a sestupovat v on-line lize a Svět Volta, potom budování týmu a souboje v online kláních v rámci rozmanitých formátů a pravidel. Po každé výhře rekrutujete hráče ze soupeřova týmu a vylepšíte tak svůj tým, vylepšíte jeho kvalitu i souhru.

V módech nechybí klasický futsal, ale ani oblíbená hra v kleci, která nabízí podstatně jiný zážitek díky možnosti přihrávat i střílet pomocí odrazů.

Láká vás nový pouliční fotbal ve FIFA 20?

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný