19. dubna 2017 15:12

VIDEO: Blázen do her si předělal vlastní auto na závodní simulátor! Funguje volant, pedály i stěrače

Kvůli hrám jste schopní udělat cokoliv? Na tohohle týpka ale nemáte.

Tušíte, co všechno jste schopni obětovat své herní vášni? Vsadíme se, že ať jste sebevětší blázni, na Adama Rigwooda nemáte. Anebo byste taky byli ochotni obětovat technickou kondici svého skutečného auta, jen abyste si z něho mohli udělat simulátor stařičké pařby Super Mario Kart?

Jenže Adam Rigwood se toho nebál a spolu se svými přáteli neváhal přenastavit elektroniku svého skutečného Chevroletu Volt tak, že pohyby volantem, řazením i šlapáním na pedály opravdu ovládá několikabitovou motokáru slavného animovaného hrdiny v modrých montérkách.

Přiznáváme, že my jsme ještě nic takového neviděli a nejinak na tom byli i námi oslovení herní profíci z týmu eSuba, z nichž se někteří ve volném čase také věnují hraní závodních her.

O čem však zdroje již taktně mlčí, je otázka, zda se Rigwoodovi a spol. podařilo jeho plechový stroj přenastavit do výchozí polohy, anebo zda si již navždy vytvořil asi ten nejdražší závodní simulátor všech dob. Tak i tak, klobouk dolů. Udělali jste snad pro svou herní vášeň někdy něco srovnatelně troufalého?

Ondřej Najman eSuba.eu

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný