3. června 2020 21:51

Zrušení Avengers: Uniklo 10 minut z velké hry, která měla doprovodit filmový hit

Ukázala se zrušená kooperativní akce se všemi hlavními členy superhrdinského týmu.

Ke svému dokončení se blíží hra Avengers, která vzniká ve spolupráci studií Eidos Montréal a Crystal Dynamics. Zahrát bychom si ji měli už letos v září, ale jiný titul se slavným týmem od Marvela už si s jistotou nezahrajeme. Je to ten pod hlavičkou THQ a teď můžeme zjistit, jak vypadal.

Uniklo totiž nové desetiminutové video zachycující pracovní Xbox 360 verzi z července 2011. Z něho je patrné, že šlo o first person kooperativní rubačku. Měla doprovodit premiéru prvního filmu v roce 2012, ale s vlastním nezávislým příběhem i pojetím, které více odkazovalo na komiks. Kromě Xboxu 360 měla vyjít i na PlayStation 3, PC a Nintendo Wii U.

Zahrát jsme si měli za Kapitána Ameriku, Iron Mana, Thora a Hulka – každý se svými vlastními speciálními schopnostmi a komby. Další postavy jako Black Widow, Hawkeye nebo Ant-Mana mělo jít odemknout postupně. Kromě singlu mělo jít hrát i on-line kooperativně pro čtyři hráče s možností rozdělené obrazovky.

Bohužel se celé THQ dostalo do finančních potíží, které vedly k rušení projektů a následnému vyhlášení bankrotu. Za obět jí padli i The Avengers, po kterých už tak zbyly jen střípky na internetu.

Co na ně říkáte?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný