29. března 2022 10:31

Nejstrašidelnější herní série se vrací: Děsivý trailer nového dílu ukazuje zvrácené vražedné divadlo

The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me - oznamovací trailer

Těšit se můžeme mimo jiné na účast herečky nominované na Oscara.

Hororoví specialisté ze studia Supermassive Games (Until Dawn) představují v čerstvém traileru poslední čtvrtý díl první sezony série The Dark Pictures Anthology. Jmenuje se The Devil In Me a jednu z hlavních rolí v něm ztvární irská herečka Jessie Buckley, která byla letos nominována na Oscara za vedlejší roli v dramatu Temná dcera, ale znát ji můžeme taky ze seriálů Černobyl, Fargo nebo Taboo.

Příběh bude sledovat pětičlenný filmový štáb, který obdrží pozvánku do repliky domu prvního zdokumentovaného amerického sériového vraha H. H. Holmese, u něhož se odhaduje, že mohl připravit o život až 230 lidí... a jak už to tak bývá, všechno se ošlivě zvrhne. Těšit se můžeme na klasickou hratelnost série, kdy budeme postupně ovládat různé hrdiny a rozhodovat o jejich osudu. Udržíme je naživu a zjistíme, kdo nebo co za vším stojí?

Předchozí díly série zahrnují hry Man of Medan (2019), Little Hope (2020) a loňskou House of Ashes. Očekává se taky druhá sezona, jelikož si vývojáři ze Supermassive Games letos v únoru zaregistrovali pětici nových názvů – The Craven Man, Directive 8020, Intercession, O Death a Winterfold.

Trailer ukazuje psychopatického „loutkaře“, který si užívá, když jsou jeho oběti vyděšené a trpí a hned se vybaví třeba filmová série Saw. Co se týče známých herců, tak Supermassive Games už mají na kontě i spolupráci s držitelem Oscara, kterým byl Remi Malek v jejich průlomovém hororovém hitu Until Dawn, kde se objevil i Peter Stormare nebo herečka Hayden Panettiere. Duchovním pokračováním Until Dawn by měla být hra The Quarry, která by měla vyjít už 10. června 2022.

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný