3. ledna 2017 15:52

TOP 5 her, ve kterých si užijete sněhové dobrodružství se sněhulákem!

Dopřejte si sněhové radovánky alespoň virtuálně.

Venku to ani letos není žádná ladovská zima, takže nezbývá, než si tu pravou zimní atmosféru dopřát alespoň na monitoru našich počítačů a displejích našich smartphonů. V kterých hrách si postavíte toho nejlepšího sněhuláka? A ve kterých hrách je můžete rozstřílet na kusy?

5. místo: Planetside 2

Multiplayerová akční řežba Planetside 2 ještě zdaleka neřekla poslední slovo. To je dáno i tím, že nabízí spoustu skrytých překvapení, kvůli kterým se vyplatí stále objevovat veškerá její zákoutí. A tak dokud v Planetside 2 nenajdete sněhuláka (a následně ho nerozstříleli na vločky), nemůžete se považovat za hráče, kterému nic neunikne. Takže hurá na to. Navigaci za sněhulákem naleznete třeba zde.

4. místo: Snowman

Ačkoli sněhuláky máme všichni rádi, jen v málokterých hrách si za ně můžeme skutečně zahrát. Výjimkou je arkádová hopsačka Snowman z roku 2008, která s ohledem na své jednoduché zpracování zůstává poměrně svěží i dnes.

3. místo: Minecraft

Jasně, sněhuláci nejsou zrovna hlavní hrdinové Minecfractu, bezpochyby je však lze v této hře postavit, o čemž se ostatně můžete sami přesvědčit. To samo o sobě stačí k tomu, abychom nemohli než prohlásit Minecraft za jednu z nejlepších her, v níž si můžete vystavět sněhového muže.

2. místo: A Good Snowman Is Hard To Build

Graficky roztomilá logická hříčka, která by neměla chybět ve vašich mobilech. Jak již název napovídá, vašim cílem je v ní postavit pořádně fortelného sněhuláka. A vězte, že kolo od kola bude tenhle úkol těžší a těžší!

1. místo: The Sims

Přes všechno výše řečené a napsané jsme nemohli jinak. The Sims je podle nás ideální hra pro chvíle zimní domácí pohody a sněhuláci, které si v ní můžete postavit, jsou zaručeně méně děsiví než ten z Planetside 2. Navíc The Sims nabízí skvělou zábavu i mimo sněhové hroudy. Není co řešit, zvlášť když sněhuláka si můž

Digitální sněhové radovánky tedy mohou začít. Rozjedete je i vy? Nebo na sněhuláky kašlete? Dejte nám vědět!

Ondřej Najman eSuba.eu

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný