24. března 2017 17:03

TEST: Nintendo Switch vám zvedne žaludek! Neobvyklý test byl skutečnou ochutnávkou nové konzole

Jak si vedla nová konzole od Nintenda v chuťovém testu?

Při uvedení nové konzole od Nintenda byla očekávání hodně rozporuplná. Někdo čekal naprostou pecku, jiný absolutní katastrofu. Reakce jsou nakonec veskrze pozitivní. Objevila se ale jedna věc, kterou nečekal snad nikdo, a která se vám rozhodně líbit nebude!

Pro prachy strčí do pusy cokoliv

Za vším stojí youtuber Jeff Gerstmann. Protože chtěl natočit originální video, rozhodl se, že vyzkouší něco neobvyklého. Otestuje, jak chutnají cartridge Nintendo Switch. A reakce to byla skutečně pořádná! Podle všeho chutnají extrémně odporně. Jeff proto všechny odrazoval od toho, aby jeho pokus napodobovali.

Jenže znáte internet. Jak se říká, zakázané ovoce chutná nejlíp. A tak se z ochutnávání cartridge stala challenge, která obletěla YouTube. Z téhle blbiny se stal takový fenomén, že se k němu nakonec vyjádřilo i samotné Nintendo.

Lízání neškodí vašemu zdraví

Ukázalo se, že cartridge jsou schválně napuštěné látkou, která odporně chutná, ale je zdravotně nezávadná. Protože malé děti (a očividně youtubeři) si rády strkají malé věci do pusy, hnusná chuť se má postarat o to, aby cartridge zase hned vyplivly. Můžeme si tedy oddechnout... Neškodí to zdraví a své hry si tedy můžeme vychutnávat dál!

Jak jste na tom vy? Zkusili byste olizovat cartridge od Nintenda, nebo byste dali přednost starému dobrému Bluray? Zbláznil se tenhle svět? Podělte se s námi v diskuzi!

Pavel Pacák eSuba.eu

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný