29. listopadu 2021 10:59

Terminátor se dočká nového příběhu, v němž bude i jedna legendární postava

Hráči se vypraví do dosud neprozkoumaných oblastí postapokalyptické Kalifornie.

Mezi fanoušky Terminátora jde o skvělé převedení populární značky do videoherní podoby, což hře přineslo třeba velmi kladné hodnocení na Steamu, podle kritiků šlo naopak o průměrný titul. Střílečka Terminator: Resistance každopádně nezapadla, což chce potvrdit novým příběhovým rozšířením s názvem Annihilation Line, které pro PC a PS5 verzi vyjde už 10. prosince.

Zhruba čtyřhodinová kampaň má hlavního hrdinu hry Jacoba Riverse vrhnout do osudové mise, která je situovaná doprostřed původního příběhu – jeho cílem bude zjistit, proč se zničehonic odmlčela důležitá základna. Čelit bude zcela novým nepřátelům z řad Skynetu jako T-600 nebo HK Centurion pomocí nových zbraní a s novými parťáky. Největším z nich bude legenda odboje Kyle Reese, otec Johna Connora.

Rozšíření nabídne i grafické a technické vylepšení hry. Na PC nabídne podporu technologie AMD FIdelityFX Super Resolution a na PS5 využije schopnosti ovladače DualSense. Vylepšená verze původní hry pro PS5 s názvem Resistance Enhanced byly vydána letos v dubnu.

Smůlu bohužel mají hráči na PS4 a Xboxu One, důvodem bude zřejmě omezený výkon konzolí. Jelikož nevyšla nativní verze pro Xbox Series X/S, platí to i pro ně. Majitelé PS4 verze však dostali možnost bezplatného upgradu na PS5. Cena rozšíření Annihilation Line dosud nebyla zveřejněna.

Zamíříte v prosinci do postapokalyptické Kalifornie?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný